جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

دیدار امام جمعه اردبیل با اعضای انجمن معلولان استان - خبر

 

 

دیدار امام جمعه اردبیل با اعضای انجمن معلولان استان

آیت الله عاملی امام جمعه اردبیل با حضور در انجمن معلولان استان ، در نشستی صمیمی با تبریک روز جهانی معلولان از نزدیک با دغدغه ها و مشکلات این قشر آشنا شد .

دیدار امام جمعه اردبیل با اعضای انجمن معلولان استان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، نماینده ولی فقیه در استان در این دیدار بر حل مشکلات این قشر تاکید کرد و گفت : خدمات ارائه شده به افراد محروم به ویژه افراد دارای معلولیت از طریق سازمان بهزیستی کاملا مشهود و ملموس است که بنده به نوبه خود از زحمات و تلاش‌های خوب این مجموعه تشکر می‌کنم.

آیت الله عاملی با بیان اینکه مشکلات همواره گریبانگیر تمامی افراد است و در این میان محرومان و افتادگان بیشترین فشار را تحمل می‌کنند، افزود : به طور قطع رسیدگی به نیازها و مشکلات این افراد یک وظیفه انسانی و شرعی است و خدمت به آنان شرف بزرگی است .

وی پیگیری مطالبات قشر ناتوان را از دیگر نیازهای این افراد دانست و گفت : در رفع مشکلات و نارسایی‌های موجود یکی از اهرم‌های قوی در دستیابی به خدمات و رعایت اصل حقوق شهروندی، پیگیری مطالبات این افراد است.

امام جمعه اردبیل ادامه داد : بزرگترین وظیفه نظام در سطح جامعه حفظ عزت و شرف این قبیل از افراد است ، بنابراین باید تلاش کنیم تا خدشه‌ای به عزت و آبروی این افراد وارد نشود.

ستاری مدیرکل بهزیستی استان نیز گفت : امروز با توجه به تغییرات به وجود آمده در سطح جامعه و افزایش دانش و آگاهی‌های افراد شاهد این هستیم که نگاه افراد جامعه نسبت به افراد دارای معلولیت تغییرات شگرفی یافته است .