جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

دیدار اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل با مدیرکل صدا و سیما - خبر

 

 

دیدار اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل با مدیرکل صدا و سیما

رئیس و اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل با مدیرکل و معاونان صدا و سیما دیدار کردند.

دیدار اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل با مدیرکل صدا و سیما
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این نشست رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل تنظیف و بازسازی اساسی اماکن مقدسه و همچنین توسعه حرم های مطهر را سه وظیفه ستاد بازسازی عتبات عالیات خواند و با اشاره به اینکه کار تنظیفات، تعمیرات و بازسازی ها به اتمام رسیده و اکنون تمرکز ستاد بر توسعه حرم های مطهر است گفت: صحن حضرت زینب(س) به مساحت 160 هزار متر مربع بزرگترین طرح در دست ساخت است که در کربلای معلا و جوار بارگاه امام حسین(ع) ساخته می شود.
 
هوشیار با اشاره به اینکه همه فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات بر مبنای کمک ها و نذورات مردمی است افزود: هزینه ساخت 500 متر مربع از صحن بزرگ کربلا به استان اردبیل واگذار شده است که باید یک و نیم میلیارد تومان جمع آوری شود. او تصریح کرد: مردم استان اردبیل که عاشق اهل بیت علیهم السلام اند همواره در کارهای خیر پیشقدم بوده اند و در این مورد هم کمک های خوبی شده و حتی شخصی هزینه ساخت یکصد متر مربع را تقبل کرده است.
 
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل از صدا و سیمای مرکز اردبیل برای پوشش مطلوب اخبار و فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات در برنامه های مختلف صدا، سیما و خبر قدردانی کرد و این برنامه ها را در افزایش کمک های مردمی بسیار تاثیر گذار دانست و از مدیران رسانه استانی خواست تولید و پخش این برنامه ها را ادامه دهند.
 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل هم گفت: صدا و سیما همچون گذشته فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات را پوشش خواهد داد و تلاش خواهد کرد در برنامه های مختلف، خیرین در این حوزه را به مردم معرفی کند. ملا احمدی تصریح کرد: صدا و سیما در موضوع اربعین حسینی با تمام توان و همه جانبه پای کار بوده و برنامه های جذابی تولید و پخش کرده است و این برنامه ها را ادامه خواهد داد.
 
در پایان این جلسه سند افتخاری یک متر مربع از صحن درحال ساخت حضرات زینب(س) را که یکی از کارکنان صدا و سیما هزینه ساخت آن را اهدا کرده است اعطا و همچنین از مدیرکل صدا و سیما به نمایندگی از همه کارکنان خدوم آن مجموعه به پاس همکاری با ستاد بازسازی عتبات عالیات تقدیر شد.