سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

دو هزار دقیقه برنامه معنوی در ایام فاطمیه پخش شد - خبر

 

 

دو هزار دقیقه برنامه معنوی در ایام فاطمیه پخش شد

با تلاش برنامه‌سازان پر توان صدا و سیمای اردبیل در گرامیداشت ایام فاطمیه، بیش از 2 هزار دقیقه برنامه‌های متنوع رادیویی و تلویزیونی از شبکه سبلان پخش شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: با تلاش برنامه‌سازان پر توان صدا و سیمای اردبیل در گرامیداشت ایام فاطمیه، بیش از 2 هزار دقیقه برنامه‌های متنوع رادیویی و تلویزیونی از صدا و سیمای مرکز اردبیل پخش شد.

عبدالله مددی در جلسه ستاد خدمات سفر در اردبیل اظهار کرد: ما امسال در تقارن ایام فاطمیه با تعطیلات نوروزی در دو مقطع فاطمیه اول و دوم در سه حوزه صدا، سیما و اخبار و اطلاعات بیش از 2 هزار دقیقه برنامه متنوع و مخاطب‌پسند را تهیه و پخش کردیم.

وی ادامه داد: 800 دقیقه این برنامه‌ها از سیما، 1100 دقیقه از صدا و 100 دقیقه نیز در قالب تولیدات اخبار و گزارش‌ها از صدا و سیمای مرکز اردبیل پخش شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل یادآور شد: در روزهای سوم و چهارم فروردین از سیما برنامه‌های مداحی، سخنرانی، پخش کلیپ، ویژه برنامه یاس کبود، چشمه کوثر، چندین مستند، سرود و آهنگ‌های محزون برای مخاطبان پخش شد.

مددی تصریح کرد:‌ از طریق صدا و رادیو نیز ویژه برنامه‌های متنوع همچون «گل‌گشت» و «یاز نغمه‌سی» به همراه برنامه‌های خانواده و مداحی و برنامه‌های متنوع دیگر تهیه و پخش شده است.

این مسئول ادامه داد: در بخش اخبار و اطلاعات نیز در کنار انتشار اخبار و گزارش‌های تولیدی شاهد پخش رویدادهای مختلف همچون یادواره‌های شهدا و گزارشی از راهیان نور همراه با برنامه‌های مناسبتی به میمنت ایام فاطمیه بودیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: سعی شد در این ایام حرمت حضرت زهرا (س) حفظ شده و بخشی از خواسته‌های مردم مومن و عاشق اهل بیت استان اردبیل نیز مورد توجه قرار گیرد.