سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دولت مردان ما ادبیات رهبر معظم انقلاب را معیار و الگو قرار دهند - خبر

 

 

دولت مردان ما ادبیات رهبر معظم انقلاب را معیار و الگو قرار دهند

امام جمعه اردبیل با بیان اینکه لحن ملتمسانه بازگشت به برجام باید کنار گذاشته شود گفـت: دولت مردان ما ادبیات رهبر معظم انقلاب را معیار و الگو قرار دهند.

دولت مردان ما ادبیات رهبر معظم انقلاب را معیار و الگو قرار دهند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،‌ آیت الله عاملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه در این خصوص افزود: ذره‌ای التماس در ادبیات حضرت آقا نیست، فرمودند بازگشت و عدم بازگشت به برجام برای ما مهم نیست مهم این است که باید تحریم ظالمانه و غیرقانونی از ملت ما برداشته شود.
 
وی اظهار داشت: از دولت مردان مخصوصا از وزارت خارجه می‌خواهیم لحن ملتمسانه بازگشت به برجام را کنار بگذارند و با اقتدار صحبت کنند. اگر اقتدار در گفتار داشته باشید آن‌ها قطعاً به برجام بر می‌گردند.
 
دولت ما باید مصوبه رفع تحریم مجلس را سریعا عملیاتی کند
 
نماینده، ولی فقیه در استان تاکید کرد: دولت ما باید مصوبه رفع تحریم مجلس را سریعا عملیاتی کند و یک کلمه هم حرف نزند و اگر حرفی زد حماسی صحبت کند، بگذارید آن‌ها به سراغ شما بیایند آن‌ها به شما محتاج هستند، مصوبه مجلس آن‌ها را به شدت ترسانده و پای کار آورده است؛ این را خراب نکنید.
 
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: ادبیات ملتمسانه با عربستان هم دیگر از حد گذشته و به حد حقارت و ذلت رسیده است. عجیب این است که عربستان هم التماس ایران را با دهن کجی، چموشی و استهزاء جواب می‌دهد. اگر کسی در این حال از غصه بمیرد، ملوم نیست.
 
محکوم کردن کشتار بی رحمانه مردم فقیر بخشی از بغداد
 
امام جمعه اردبیل همچنین با محکوم کردن کشتار بی رحمانه مردم فقیر بخشی از بغداد توسط داعش که اخیرا صورت گرفت و کشتار بخشی از حشد شعبی گفت: این کشتار که توسط وهابی‌های تند روی عربستانی صورت گرفت، برای عراقی‌ها اثبات کرد که خلأ سردار سلیمانی برای آن‌ها چقدر سنگین و پر هزینه است. او ریشه داعش را در سوریه و عراق خشکاند، اما حامی اصلی تروریسم یعنی آمریکا راضی به زوال داعش نشد و سردار ما را که سردار بشریت بود به شهادت رساند.