حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

دوره توجیهی «حمایت روانی و اجتماعی در بلایا» در اردبیل برگزار شد - خبر

 

 

دوره توجیهی «حمایت روانی و اجتماعی در بلایا» در اردبیل برگزار شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری دوره توجیهی «حمایت روانی و اجتماعی در بلایا» در اردبیل خبر داد.

دوره توجیهی «حمایت روانی و اجتماعی در بلایا» در اردبیل برگزار شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سعید جوادزاده، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل ظهر ۸ آذرماه با اعلام این خبر افزود: این دوره به منظور آماده سازی اعضای تیم سحر جمعیت هلال احمر استان اردبیل برگزار شد.

وی گفت: در این دوره، ضمن توانمندسازی اعضای تیم سحر در ارائه خدمات امدادی، بشردوستانه، حمایت روانی و اجتماعی در بلایا به همکاران، انتقال تجربه توسط اعضای مشارکت کننده در زلزله سال قبل کرمانشاه به اعضای جدید تیم سحر انجام شد.

جوادزاده ادامه داد: هدف از این دوره توانمندسازی اعضای تیم سحر در راستای حمایت روانی و اجتماعی در بلایا و انتقال تجربیات آموزشی اعضای مشارکت کننده در حوادث به اعضای جدید تیم سحر و سازماندهی اعضای تیم سحر و توجیه وظایف سرتیم ها و سرگروه ها بود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه دنبال به روز کردن اطلاعات اعضای تیم های مختلف هستیم، تصریح کرد: این دوره ها برای تیم های مختلف در طول سال انجام می شود.

جوادزاده با بیان اینکه تجارب، گران به دست می آید، اظهار کرد: این دوره ها سبب می شود که اعضای تیم ها از تجارب افراد مجرب بدون تجربه کردن آن شرایط بهره مند شوند.