جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

دفاع مقدس یادآور افتخارات رزمندگان ، ایثارگران، جانبازان و شهدای 8 سال دفاع مقدس است - خبر

 

 

دفاع مقدس یادآور افتخارات رزمندگان ، ایثارگران، جانبازان و شهدای 8 سال دفاع مقدس است

استاندار اردبیل گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی بزرگ برای یادآوری افتخارات رزمندگان٬ ایثارگران٬ جانبازان و شهدای 8 سال دفاع مقدس است.

دفاع مقدس یادآور افتخارات رزمندگان ، ایثارگران، جانبازان و شهدای 8 سال دفاع مقدس است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مجید خدابخش امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح در اردبیل اظهار داشتهفته دفاع مقدس فرصتی بزرگ برای یادآوری افتخارات رزمندگان٬ ایثارگران٬ جانبازان و شهدای 8 سال دفاع مقدس است و ما این هفته را گرامی داشته و باید فرهنگ ایثار و شهادت را به طور همه‌جانبه در جامعه ترویج دهیم.

وی افزود: در 8 سال دفاع مقدس بیش از 20 هزار شهید والامقام را تقدیم انقلاب اسلامی کردیم که به برکت خون این شهدای والامقام هم‌اکنون کشورمان به امنیت کامل رسیده است و در سایه رهنمودها و فرمایشات مقام معظم رهبری روز به روز بر اقتدار و عظمت کشور ایران افزوده می‌شود.

استاندار اردبیل گفت: رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس افتخاری بزرگ برای ملت ایران و به‌ویژه نسل جوان است و ما با جان و دل تا آخرین لحظه از دستاوردهای انقلاب اسلامی حفاظت می‌کنیم.

خدابخش با اشاره به اینکه پیروزی ملت ایران در 8 سال دفاع مقدس افتخاری بسیار بزرگ برای ملت ایران است که با رشادت‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان و ایثارگران رقم خورده است، افزود: به خاطر این رشادت‌ها و ایثارگری‌ها ما هم‌اکنون به یک قدرت بین‌المللی در دنیا تبدیل شده‌ایم.

وی تصریح کرد : پیروزی ملت ایران در 8 سال دفاع مقدس در تاریخ بی‌نظیر است و این رشادت‌ها و فرهنگ ایثار و شهادت باید به نسل بعدی به ویژه جوانان انتقال یابد چرا که با انتقال این فرهنگ می‌توانیم کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت همه‌جانبه قرار دهیم.

استاندار اردبیل در ادامه با گرامیداشت 31 شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس بیان کردهم‌اکنون به برکت خون شهیدان بسیج٬ ارتش و نیروهای انتظامی کشور ما به اقتدار و عظمت دو چندان دست یافته است و امنیت کشورمان در دنیا مثال‌زدنی است که در سایه تلاش همه‌جانبه نیروهای مسلح به وجود آمده است.