سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دغدغه‌ای برای تامین برق پاسگاه‌های نظامی و انتظامی مرزی استان اردبیل وجود ندارد - خبر

 

 

دغدغه‌ای برای تامین برق پاسگاه‌های نظامی و انتظامی مرزی استان اردبیل وجود ندارد

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: دغدغه‌ای از جهت تامین برق پاسگاه‌های نظامی و انتظامی مرزی استان اردبیل نداریم.

دغدغه‌ای برای تامین برق پاسگاه‌های نظامی و انتظامی مرزی استان اردبیل وجود ندارد
حسین قدیمی بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از  برق‌رسانی ، سرویس و نگهداری تاسیسات الکترونیکی پاسگاه های مرزی استان اردبیل اظهار داشت: با تلاش همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در برق‌رسانی و تامین برق پاسگاه‌های مرزی، دغدغه‌ای از جهت تامین برق پاسگاه‌های نظامی و انتظامی استان اردبیل نداریم.
 
وی با بیان اینکه با توجه شرایط جوی استان اردبیل  و قر ار گرفتن برجک‌ها و پاسگاه‌ها در مناطق صعب‌العبور تقریبا صد در صدبرق‌رسانی به این مناطق انجام شده است، افزود: خدمت‌رسانی به مرزداران با صلابت کشورمان، در این استان به خوبی و با توجه به وضعیت اقلیمی، منطقه‌ای و آب و هوایی در مقایسه با شرکت‌هایی که با سایر کشورها مرز مشترک دارند بسیار خوب کار شده است و رتبه اول را دارد.
 
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل بیان کرد: شرکت برق اردبیل در فراهم‌سازی زیرساخت ها و تجهیزات برق و تامین برق مداوم و مستمر این پاسگاه‌ها از هیچ کوششی دریغ نکرده و نمی‌کند و چنانچه در این بازدید مشاهده شد همکاران در امر خدمت‌رسانی و تامین برق این مناطق با جان و دل تلاش می‌کنند.
 
قدیمی با بیان اینکه در عین حال با تاکید به اینکه اردبیل در تامین برق خود بی نیاز است، تصریح کرد: تنها همکاری مردم می‌تواند موجب شود تا صادرات برق را افزایش دهیم.