جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

دشمنان درصدد انکار خدمات چهل ساله انقلاب اسلامی - خبر

 

 

دشمنان درصدد انکار خدمات چهل ساله انقلاب اسلامی

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت : دشمنان درصدد انکار چهل سال مقاومت، خدمت و پیشرفت ملت ایران هستند.

دشمنان درصدد انکار خدمات چهل ساله انقلاب اسلامی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، ملااحمدی در بازدید از مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول الله 2 در محل اردوگاه قدس سپاه گرمی افزود : دشمنان همیشه یاس و ناامیدی و بذر نفاق درجامعه می پراکنند و می خواهند رژیم گذشته را تطهیر کرده و چهل سال مقاومت، خدمت و پیشرفت ملت ایران را انکار کنند .
وی در نشست تعالی و تربیت بسیجیان گردانهای بیت المقدس گرمی، تصریح کرد : با وجود تنها چندین کشور فارسی زبان در دنیا در حال حاضر بیش از 290 شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان که عمدتا از دشمنان این مرز و بوم هستند ، علیه هویت اصیل ایرانی اسلامی برنامه تولید و پخش می‌کنند .
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل وظیفه فعلی صدا و سیما ، نهادهای فرهنگی و همچنین مسئولان قوای سه گانه کشور در عرصه مقابله با هجمه‌های دشمنان را بسیارسنگین دانست و افزود : باید با برنامه ریزی اصولی امیدواری را در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دل ملت زنده کرده و نقشه شوم دشمنان را در مایوس کردن مردم خنثی کرد .
ملااحمدی با اشاره به فعاليت گسترده دشمنان برعليه نهادهای تاثیرگذاری همچون سپاه و رسانه ملی در کشور گفت : دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی از مکتب مهدویت و عاشورایی ما به شدت هراس دارند و با انتشار مطالب مخرب و منحرف كننده، سعی در مخدوش كردن نظام اسلامی دارند و اين دركنار هجمه گسترده درفضای مجازی، اهميت ايستادگی و توسعه فعاليت های این نهادها را دو چندان می كند.
وی با قدردانی از کلیه عوامل برگزار کننده این رزمایش بزرگ در استان گفت : اقتدار و عظمت ملت ایران در سایه حضور بسیجیان در صحنه های مختلف ، تمام نقشه‌های دشمنان را خنثی کرده است و روز به روز بر اقتدار ملت ایران در دنیا افزوده می‌شود