رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۸

دشمنان ایران همواره در فکر تضعیف نظام هستند - خبر

 

 

دشمنان ایران همواره در فکر تضعیف نظام هستند

امام جمعه خلخال گفت: دشمنان ایران همواره با فتنه‌ها به دنبال تضعیف این نظام الهی و دینی هستند.

دشمنان ایران همواره در فکر تضعیف نظام هستند

حجت‌الاسلام امیر رشتبری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خلخال با اشاره به 26 مرداد سالروز ورود اولین گروه آزادگان هشت سال دفاع مقدس به کشور اظهار کرد: آزادگان مایه افتخار ملت ایران هستند، تکریم این قشر وظیفه جامعه است.

امام جمعه شهرستان خلخال با اشاره به سالروز شکست رژیم اشغالگر قدس در جنگ 33 روزه با حزب‌الله لبنان گفت: این شکست یک شکست بزرگ برای رژیم غاصب صهیونیستی و ایادی پشت پرده و حامی این رژیم جعلی بود.

رشتبری با اشاره به پیش‌رو بودن ایام دهه کرامت و تبریک ولادت حضرت معصومه (س) بیان کرد: حضرت معصومه (س) و برادر بزرگوارش امام رضا (ع) دو عطیه الهی بر ملت ایران است و ملت ایران افتخار میزبانی این دو ائمه بزرگوار را دارد.

وی با تشریح شخصیت اخلاقی حضرت معصومه (س) ایشان را الگوی مطلوب برای جامعه بانوان دانست و همگان را به الگو‌گیری از صفات برجسته آن حضرت دعوت کرد.

امام جمعه شهرستان خلخال شخصیت حضرت زینب (س) و حضرت معصومه (س) را ارزشمند عنوان و کرد و گفت: هر دو بزرگوار در استمرار دین اسلام سختی‌های فراوانی را تحمل کرده و رنج‌های زیادی را متحمل شده‌اند که الگوی صبوری جامعه هستند که جزو شفیعان روز جزا محسوب می‌شوند.

رشتبری بر لزوم صبوری ملت ایران تاکید کرد و ادامه داد: دشمنان در چند دهه گذشته نیز با ترتیب دادن کودتاها و فتنه‌ها همیشه در فکر تضعیف این نظام الهی بودند که با بصیرت ملت ایران دیگر موفقیتی برای دشمنان حاصل نخواهد شد.