جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

دستگیری ادمین یک کانال تلگرامی تخریب‌گر توسط سازمان اطلاعات سپاه - خبر

 

 

دستگیری ادمین یک کانال تلگرامی تخریب‌گر توسط سازمان اطلاعات سپاه

یکی از ادمین‌هایی که نسبت به بدبینی و ناامنی و جنگ روانی علیه مسئولان و مردم قدرشناس در کانالی با نام عیان نیوز فعالیت می‌کرد، طی یک عملیات دستگیر شد.

دستگیری ادمین یک کانال تلگرامی تخریب‌گر توسط سازمان اطلاعات سپاه
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سید عبدالله طباطبایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل ضمن تایید تشکیل پرونده قضایی برای ادمین کانال عیان نیوز و جلوگیری از فعالیت مجرمانه این کانال با صدور دستور قضایی توسط سازمان اطلاعات سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل اظهار داشت: پرونده کیفری برای برخورد بدون اغماض با متخلفان فضای مجازی در اردبیل تشکیل و با متخلفان در این حوزه برخورد قانونی و بدون اغماض مبنای کار قرار داد.
 
طباطبایی افزود: تخریب و توهین توسط برخی فعالان فضای مجازی در چند مدت اخیر مشاهده شده که در این زمینه پرونده کیفری برای این افراد تشکیل و موضوع به صورت دقیق از طریق واحد واکنش سریع به جرائم در فضای مجازی دادسرای اردبیل و دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی در دست پیگیری و اقدام است که با هر گونه تخلف در این زمینه برخورد قانونی می‌شود.
 
او گفت: نشر اکاذیب و توهین و تخریب در فضای مجازی مغایر با قوانین نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران است و با متخلفان بدون هیچ گونه چشم پوشی برخورد می‌شود.