جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان حمایت می‌کند - خبر

 

 

دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان حمایت می‌کند

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: به منظور بازگشت واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و نیمه فعال به چرخه تولید و تحقق شعار رونق و جهش تولید دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان حمایت می‌کند.

دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان حمایت می‌کند

ناصر عتباتی اظهار داشت: در حال حاضر تمامی برنامه‌های دستگاه‌هایی با توجه به منویات مقام معظم رهبری بر اساس سیاست‌های تحولی تدوین شده است.

وی مبارزه با مفاسد اقتصادی را مهم‌ترین برنامه دستگاه قضایی دانست و افزود: یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین برنامه‌های دستگاه قضایی مبارزه با مفاسد اقتصادی است که در استان اردبیل نیز در خصوص مواد خام پتروشیمی، گمرک، آب، خاک، کشاورزی و آب منطقه‌ای به پرونده‌های مربوطه رسیدگی شده و احکام آنان صادر شده است.

عتباتی با بیان اینکه دستگاه قضایی حامی تولید است تصریح کرد: به منظور بازگشت واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و نیمه فعال به چرخه تولید و تحقق شعار رونق و جهش تولید دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان حمایت می‌کند.
 

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از موفقیت‌های ویژه دستگاه قضایی در استان خبر داد و بیان کرد: دستگاه قضایی در استان اردبیل تاکنون موفقیت‌های ویژه بسیاری ازجمله برگزاری انتخابات سالم، تامین امنیت و آرامش مردم و حمایت از تولید رقم زده است.

وی با تاکید بر رسیدگی به بیش از 440 هزار پرونده اظهار کرد: طی سال گذشته در دادگستری استان اردبیل بیش از 440 هزار پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته است و در حوزه حل اختلاف نیز در بحث صلح و سازش موفقیت‌های خوبی داشته‌ایم.