جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

دستگاه‌های نظارتی در شرایط کنونی برای تولیدکنندگان مشکل ایجاد نکنند - خبر

 

 

دستگاه‌های نظارتی در شرایط کنونی برای تولیدکنندگان مشکل ایجاد نکنند

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دستگاه‌های نظارتی در شرایط کنونی برای تولیدکنندگان مشکل ایجاد نکنند.

دستگاه‌های نظارتی در شرایط کنونی برای تولیدکنندگان مشکل ایجاد نکنند

ناصر عتباتی اظهار داشت: ادارت نظارتی در این شرایط باید توجیه شوند، خیلی از افراد، تولیدکنندگان، نخبگان و صنعت‌گران اکنون پای کار آمده‌اند اما بعضی از دستگاه‌های نظارتی چوب لای چرخ این عزیزان می‌گذارند، خواهش می‌کنم که این دستگاه‌ها توجیه بشوند تا در شرایط کنونی مشکلی ایجاد نکنند. 

وی افزود: گزارشی از وضعیت موجود استان تهیه و به محضر ریاست قوه قضائیه ارسال شده تا در صورت موافقت ایشان در مورد چک های صادره و با سررسید این ایام، مساعدت لازم در سطح ملی صورت پذیرد.
 

رئیس دادگستری استان اردبیل بیان کرد: دستور قضایی صادر کرده‌ایم که در ماه‌های اسفند و فروردین با صدور اخطار و قطعی آب و برق و گاز و موارد این چنینی مشکلی برای مردم ایجاد نکنند.

عتباتی تصریح کرد: از بخش خصوصی خواهش می‌کنیم که در این شرایط خاص جامعه هرچقدر در توان دارند کمک بکنند، ما هم در کنار آن‌ها هستیم و برای مثال در مورد واردات  مواد ضد عفونی کننده که دوستان اتاق بازرگانی همت کرده‌اند مصوباتی را داشتیم تا با مشکل روبرو نشوند.

 وی با اشاره به اهمیت مسئولیت پذیری در شرایط کنونی گفت: از اصناف و بازاریان خواهش می‌کنیم که خودشان به تعطیلی واحدها اقدام کنند تا بعدا پشیمان نشویم که اگر تعطیلی‌ها را رعایت می‌کردیم با فاجعه بزرگتری روبرو نمی‌شدیم.