رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

دسترسی آسان روستاییان به امکانات ورزشی فراهم شود - خبر

 

 

دسترسی آسان روستاییان به امکانات ورزشی فراهم شود

سرپرست ورزش و جوانان شهرستان نیر بر ضرورت احداث خانه‌های ورزش روستایی برای دسترسی آسان و رایگان روستاییان به امکانات ورزشی تاکید کرد.

دسترسی آسان روستاییان به امکانات ورزشی فراهم شود
علی آقازاده از تجهیز خانه‌های ورزش روستایی در نقاط مختلف شهرستان نیر خبر داد و اظهار کرد: تجهیز و نوسازی خانه‌های روستایی نقش بسیار مهمی را در رونق ورزش در ابعاد مختلف ایفا خواهد کرد.
 
وی افزود: به منظور فراگیر شدن ورزش و توسعه ورزش همگانی با حمایت‌های اداره‌کل ورزش و جوانان استان به دنبال تجهیز خانه‌ ورزش روستایی خواهیم بود و در بازدیدهایی که از دو روستای قره‌شیران و ویرثق انجام پذیرفت، بر تحقق هر چه مناسب این موضوع تأکید شد.
 
 سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر یادآور شد: احداث و تجهیز خانه‌های ورزش روستایی نقش بسیار مهمی را در دسترسی آسان و رایگان روستاییان به امکانات ورزشی فراهم خواهد کرد و علاوه بر آن در پرکردن هر چه مناسب اوقات فراغت نوجوانان و جوانان مؤثر خواهد بود.
 
آقازاده از برخورداری استعدادهای شاخص ورزشی در روستاها خبر داد و گفت: راه‌اندازی خانه‌های ورزشی در ظهور استعدادها و کمک به ارتقای سلامت عمومی جامعه و نشاط اجتماعی حاصل از ورزش کمک خواهد کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی بیان کرد: با تجهیز و نوسازی امکانات ورزشی به بهترین شکل ممکن می‌توان از ظرفیت موجود در روستاها بهره برد تا در پرورش و هدایت استعدادهای ورزشی و کمک به حفظ شادابی و سلامت جامعه و دستیابی به برنامه‌های مورد نظر موفق عمل کرد.