جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

در صورت گردش سرمایه‌های کشور مشکلات اقتصادی رفع می‌شود - خبر

 

 

در صورت گردش سرمایه‌های کشور مشکلات اقتصادی رفع می‌شود

امام جمعه شهرستان کوثر گفت: ثروت موجود در کشور به گردش نمی‌افتد و در صورت گردش سرمایه‌های کشور همه مشکلات اقتصادی حل می‌شود.

در صورت گردش سرمایه‌های کشور مشکلات اقتصادی رفع می‌شود
حجت الاسلام عسگر بیگی گفت:  ثروت موجود در کشور به گردش نمی‌افتد و در صورت گردش سرمایه‌های کشور همه مشکلات اقتصادی حل می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه راهپیمایی 22 بهمن و حضور گسترده مردم دارای دو پیام داخلی و خارجی بود، افزود: پیام داخلی راهپیمایی جشن انقلاب برای مسؤولین بود که در قبال مردم در حمایت از انقلاب درصدد رفع مشکلات عمده جامعه باشند.
 
امام جمعه کوثر پیام خارجی حضور مردم در راهپیمایی را مشت محکم بر دهان استکبار عنوان کرد و گفت: رفع مشکلات بیکاری، اقتصادی و رکود در قبال این کار بزرگ مردم اندک کاری است که دولت می‌تواند در سرلوحه خدمت خود به مردم قرار دهد.
 
بیگی خاطر تصریح کرد: انقلاب ایران انقلاب شکم و سرمایه‌داری نیست که عده‌ای از موسسات مالی که رشد قارچ گونه دارند آبروی انقلاب را زیر سوال ببرد که اگر ثروت موجود در کشور به گردش بیفتد همه مشکلات حل خواهد شد. 
 
وی با انتقاد از عدم برنامه‌ریزی جهاد کشاورزی کوثر در کشت محصولات باغی و کشاورزی در منطقه ادامه داد: با توجه به وجود پتانسیل باغداری و کشاورزی در کوثر باید مهندسان این اداره با انجام مطالعات مورد نیاز درصدد معرفی محصولات پربازده و زودبازده با توجه به بهره‌برداری گسترده از آب سد گیوی در آینده برای مردم باشند. 
 
به گزارش خبرگزاری فارس، رییس شورای فرهنگ عمومی کوثر در پایان با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) بیان کرد: هیأت‌های مذهبی و هیأت امنای مساجد در شهرستان باید در شب و روز شهادت بانوی بزرگوار اسلام در حرکت دستجات عزاداری فعال باشند.