اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | دوشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۶

در شهر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

در شهر

Loading the player...

تهیه کننده: علیرضا فیضی

گزارشگر: سیدمحمد عاصمی

کارگردان: عبدالله عزیزی

تصویربردار و تدوینگر: امیرحسین جعفری

در شهر عنوان برنامه ای است که به مدت 15 دقیقه روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 18 از شبکه استانی سبلان تولید و پخش می شود.

این برنامه با هدف انعکاس مسائل و مشکلات و رویدادهای شهری بوده و سعی در بازگو کردن آنها و گوش زد به مسولین و دست اندکاران  را دارد.

برنامه در شهر به بررسی مسائل و مشکلات مردم در حیطه شهری، فرهنگی و اجتماعی می پردازد. در این برنامه مسائل و مشکلاتی که اهالی مردم شهر با آن روبرو هستند توسط گزارشگر برنامه به چالش کشیده می شود و پس از طرح مسائل و مشکلات مردم، مسئولان مربوطه و شهرداران مناطق مختلف اردبیل در برنامه حاضر شده و راهکارهای لازم را جهت بهبود روشها و حل مسائل و مشکلات مختلف شهری بیان می کنند و از طریق برنامه اقدامات مسئولان مربوطه پیگیری شده و به اطلاع مخاطبان رسانده می شود.

گزارش مردمی از سطح شهر در خصوص مسائل شهری ، اجتماعی و فرهنگی جامعه و گزارش از رویدادها و مراسم هایی که به مناسبت های مختلف در سطح شهر انجام می گیرد، جزو آیتم های دیگر برنامه می باشد.

سال تولید: 950207


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام و عرض خدا قوت اگه امکان داره برنامه در شهر که... علیرضا ۱۳۹۵/۱۰/۲ ۱۹:۵۹
ا سلام . دکتر شهرسازی را برکنار کردند . مهندس حمل... فاطمه ۱۳۹۶/۰۶/۷ ۱۲:۱۲
با سلام . با برکناری دکتر شهر سازی . یعنی اردبیل... آرزو ۱۳۹۶/۰۶/۷ ۱۲:۱۱
با سلام . چندین هفته است که سرور سیستم نوبت دهی... رضا شکوهی ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ ۱۳:۴۳
با سلام . از مساول مهمی که در عاشورا امسال در... حسین ربیع ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ ۱۲:۰۱
با سلام . بعد از چند سال از استان شدن اردبیل بنظر... شهروند ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ ۱۳:۳۴
با سلام . استان اردبیل رتبه چهارم کشوری در... حسن ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ ۱۳:۳۳
با سلام . از اقدامات بسیار ارزنده ارسال قبوض بصورت... حسن ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۱۲:۴۱
با سلام . استاندار اردبیل عوض شد . ای کاش فردی... اردبیلی ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۱۲:۴۰
با سلام . گزارشی که از صدا و سیما اردبیل پخش شد... شهر وند ۱۳۹۶/۰۸/۴ ۰۸:۳۰

شهر وند
با سلام . گزارشی که از صدا و سیما اردبیل پخش شد . که 11 سال از زمان گلنگ زنی ساخت راه اهن اردبیل -میانه می گذرد و نشان می داد که 100 کیلومتر از این راه اماده ریل گذاری است . اگر مانند ارومیه ریل گذاری بصورت دستی نیز همان با پیشرفت زیر سازی انجام می شد . مانند (دهه اول سال 1300 . راه اهن سراسری ) الان 100 کیلومتر از راه اهن اماده بهربرداری بود . از بهترین مزایای ان اشتغال برای کارگران اردبیل بود که رتبه سوم بیکاری را در کشور دارا است . متاسفانه تاخیر به بهانه اینکه قرار است ریل گذاری مکانیزه انجام شود . فرصت از دست می رود . تاکی باید صبر کرد که مدیران اردبیل مانند مدیران ارومیه شوند ؟
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۸/۴ ۰۸:۳۰
اردبیلی
با سلام . استاندار اردبیل عوض شد . ای کاش فردی برای استانداری انتخاب شود که بتواند بیمارستان تروما را تمام کند . تا دوش کم کاری مدیران بهداشت اردبیل به گردن استانهای مجاور نیافتد.و با چهاربانده کردن راه اردبیل -سرچم و نیز اتمام راه اهن فشار بیکاری از دوش استان برداشته شود . و جوانان بتواند در استانهای مجاور کار و با خیال راحت به موطن خویش سفر کنند . بدون هراس از تصادفات جاده ای .
و نیز
اکثرا نمایندگان اردبیل و نیز مدیران اردبیل چون توان اجرایی طرحهای بزرگ را ندارند . لذا تلاش می کنند که خواستهای مردم استان را در حد یک روستا نگهدارند . و بار دوش ناتوانیی استان را از طریق استانهای مجاور حل کنند . مثلا در بهداشت . ضعف مدیریت بهداشت را تبریز و تهران . ضعف راهها را با راه اهن تبریز و زنجان بعهده گرفته اند . و مدیران و معتمدین فقط اکثریت کارشان در هدایت ملل کشورهای همسایه و ایراد گیری از انها سپری می کنند .این است استان اردبیل دهه 90
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۱۲:۴۰
حسن
با سلام . از اقدامات بسیار ارزنده ارسال قبوض بصورت sms می باشد . که مخابرات . گاز. برق و اب این کار را انجام می دهند . و بجز اداره اب می توان در سایت مخابرات . گاز و برق با وارد کردن شماره اشتراک قبوض را مشاهده نمود . متاسفانه اداره اب و فاضلاب برای مشاهده قبوض غیر از شماره اشتراک شرط اینکه از کدام جا به خانه شما ابرسانی می شود را خواستار است . باید شماره لوله اصلی . محل ابرسانی که ایا از چاههای عمیق است و یا از سد . بگذریم . بنظر می رسد کارشناسان اداره اب اردبیل کار خودشان را به گردن مردم انداخته اند . سوال اینجاست ایا برای مردم مهم است که از کجا به انها اب می رسانند
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۱۲:۴۱
حسن
با سلام . استان اردبیل رتبه چهارم کشوری در بیکاری جوانان را در سطح کشور دارد . مهمترین مشکل اردبیل امروز تکمیل بیمارستان تروما . و چهار بانده کردن راه اردبیل - سرچم . اتمام راه اهن اردبیل -میانه . می باشد. ای کاش مدیران بیشتر به این موضوع بپردازند .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ ۱۳:۳۳
شهروند
با سلام . بعد از چند سال از استان شدن اردبیل بنظر می رسد هنوز مسئولین بهداشت اردبیل به این خود باوری نرسیده اند که مسئولیت بهداشت مردمان کل استان بعهده انها است . می بینیم براحتی سرور نوبت دهی اینترنتی چندین هفته است که خراب است .و نیز هنوز بیمارستان تروما تکمیل نشده است . و باز بهداشت استان را استان اذربایجان شرقی بدوش می کشد . بنظر می رسد شاید هنوز زود بود که اردبیل استان شود
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ ۱۳:۳۴
حسین ربیع
با سلام . از مساول مهمی که در عاشورا امسال در اردبیل دیده می شد . این بود که در اکثریت مساجد شربت و یا چای احسان می دادند . متاسفانه سرویس بهداشتی مساجد همه شان تعطیل بود . مردم سردرگم بودند که وقتی چای و یا شذبت احسانی بخورند . برای سرویس بهداشتی کجا بروند
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ ۱۲:۰۱
رضا شکوهی
با سلام . چندین هفته است که سرور سیستم نوبت دهی اینترنتی کلنیک فوق تخصصی کوثر خراب است .و امکان دریافت نوبت اینترنتی برای بیماران فراهم نمی باشد. گویا مسئولین بهداشت اردبیل دوت دارند که به گذشته برگردند و مردم صبح از ساعت 5 در جلوی کلینیک برای دریافت نوبت بایستند . نه بازرسی و نه حراست بهداشت .عین خیالش نیست .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ ۱۳:۴۳
آرزو
با سلام . با برکناری دکتر شهر سازی . یعنی اردبیل ده ای است بزرگ
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۶/۷ ۱۲:۱۱
فاطمه
ا سلام . دکتر شهرسازی را برکنار کردند . مهندس حمل و نقل را شهردار کردند.گویا شورای شهر اردبیل پس از تحقیقات بسیار زیاد به این نتیجه رسیده است که هنوز اینکه اداره شهر اردبیل توسط دکتر شهر سازی باشد زود است .این برکناری این جمله را به یاد می اورد که اردبیل ده ای است بزرگ
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۶/۷ ۱۲:۱۲
علیرضا
سلام و عرض خدا قوت اگه امکان داره برنامه در شهر که در مورد همکاری مسئولین با دانشجویان که در دانشگاه محقق انجام شد رو به آی دی بنده ایمیل کنید یا در آرشیو قرار بدید ممنون میشم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۰/۲ ۱۹:۵۹