رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

در حفاظت از ‌دستاوردهای انقلاب اسلامی نباید بی‌تفاوت ‌باشیم - خبر

 

 

در حفاظت از ‌دستاوردهای انقلاب اسلامی نباید بی‌تفاوت ‌باشیم

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اکنون که در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب قرار داریم باید تلاش کنیم تا در حفاظت از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب بی‌تفاوت نباشیم.

در حفاظت از ‌دستاوردهای انقلاب اسلامی نباید بی‌تفاوت ‌باشیم
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار جلیل بابازاده بعد از ظهر امروز در  مراسم گرامیداشت میلاد حضرت زینب(س) و تجلیل از پرستاران، پزشکان، پیراپزشکان و پیشکوستان عرصه بهداشت و درمان سپاه استان اظهار داشت: به برکت خون شهدای والامقام انقلاب و هشت سال دفاع مقدس هم اکنون در عرصه پزشکی به دستاوردهای بالایی دست یافته‌ایم باید قدردان این دستاوردها در کشور باشیم.
 
وی با اشاره به تلاش و مجاهدت پزشکان و پرستاران در اوایل انقلاب و هشت سال دوران دفاع مقدس تصریح کرد: در حالی که در این دوران به کمبود دارو و امکانات روبه‌رو بودیم اما پزشکان همواره در تلاش برای مداوای مجروحان و بیماران بودند و اکنون نیز به همت و تلاش این قشر توانسته‌ایم کشور را در این عرصه به جایگاه مطلوبی برسانیم.
 
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: در سایه پیروزی انقلاب اسلامی و به برکت خون شهدای والامقام که در راه دفاع از کشور از خون خود گذشتند ما امروز شاهد هستیم که در دوره‌افتاده‌ترین مناطق و روستاهای محروم پزشکان و پرستاران اقدام به ارائه خدمات درمانی و پزشکی می‌کنند.