جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

دریاچه شورابیل مکان بی‌نظیری برای ایجاد پایگاه ورزش‌های سه‌گانه است - خبر

 

 

دریاچه شورابیل مکان بی‌نظیری برای ایجاد پایگاه ورزش‌های سه‌گانه است

رئیس سابق هیأت ورزش‌های سه‌گانه استان اردبیل گفت: هیچ نقطه‌ای در کشور به اندازه دریاچه شورابیل مناسب برای ایجاد پایگاه ورزش‌های سه‌گانه نیست.

دریاچه شورابیل مکان بی‌نظیری برای ایجاد پایگاه ورزش‌های سه‌گانه است

 

شهریار احمدزاده اظهار کرد: رشته ورزش‌های سه‌گانه اولویت چندم اداره ورزش و جوانان استان است و با توجه به این وضعیت رئیس جدید هیأت با شرایط سخت و مشکلات خاص خود روبه‌رو خواهد شد.
 
وی گفت: نزدیک به 12 ورزشکار در بخش آقایان و 10 ورزشکار در بخش بانوان در این رشته ورزشی در حال فعالیت هستند و در چهار ماه اخیر فعالیت‌های هیات راکد بوده است.
 
احمدزاده افزود: مجتمع فرهنگی ورزشی شورابیل بهترین مکان برای ایجاد پایگاه قهرمانی برای ورزش‌های سه‌گانه است و از گذشته با نظر مساعد فدراسیون برای گسترش و توسعه ورزش‌های سه‌گانه در جهت استفاده از ظرفیت بالای دریاچه شورابیل روبه‌رو شده است.
 
رئیس سابق هیأت ورزش‌های سه‌گانه استان اردبیل توضیح داد: با ایجاد یک پایگاه کشوری در مکان دریاچه شورابیل، ورزشکاران سه‌گانه از تمام شهرهای کشور برای برگزاری مسابقات ورزشی یا برگزاری اردو و تمرینات خود، این مکان را انتخاب خواهند کرد و امیدواریم با حمایت مسؤولان شاهد به وقوع پیوستن این موضوع باشیم.
 
احمدزاده بیان کرد: هیچ شهر و منطقه‌ای در کشور به اندازه دریاچه شورابیل مناسب برای ایجاد این پایگاه قهرمانی نیست، زیرا فضا، جذابیت و امکاناتی که در این مکان وجود دارد واقعا بی‌نظیر است و پیشنهاد می‌شود مسؤولان استان پیگیر سریع این قضیه باشند.
 
وی عنوان کرد: در اولین سال فعالیت، هیأت ورزش‌های سه‌گانه استان اردبیل در بین استان‌های کشور در جایگاه آخر ارزیابی عملکرد قرار داشت ولی هر سال با پیشرفت مناسبی روبرو بودیم و در آخرین ارزیابی به عمل آمده، در رتبه 18 کشور قرار گرفتیم.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، احمدزاده با ابراز امیدواری برای ایجاد جایگاه مناسب برای ورزش‌های سه‌گانه در استان گفت: در استان اردبیل استعدادهای بسیار زیادی وجود دارد و درصورت فراهم شدن امکانات مناسب و حمایت‌های لازم در رشته‌های ترکیبی و قدرتی حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.