سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دریاچه شورابیل مجهز به سیستم صوتی مجهز می‌شود - خبر

 

 

دریاچه شورابیل مجهز به سیستم صوتی مجهز می‌شود

شهردار اردبیل گفت: با هدف ایجاد محیطی آرام و شاد برای شهروندان و گردشگران، سیستم صوتی مجهز در منطقه نمونه گردشگری شورابیل ایجاد خواهد شد.

دریاچه شورابیل مجهز به سیستم صوتی مجهز می‌شود

حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: شهرداری اردبیل برای اولین بار با هدف ایجاد محیطی آرام و شاد برای شهروندان و گردشگران اقدام به راه‌اندازی سیستم صوتی در منطقه نمونه گردشگری شورابیل کرده است.

وی افزود: راه‌اندازی سیستم صوتی با به‌روزترین تکنولوژی، در دور تا دور دریاچه به صورت علمک‌ها و ستون‌هایی خاص به پیمانکار و بخش خصوصی واگذار شده که  در حال نصب شدن است و امیدواریم طی روزهای آینده بهره‌برداری از این پروژه انجام پذیرد.

شهردار اردبیل به جزئیات بیشتر تجهیز منطقه نمونه گردشگری شورابیل به سیستم صوتی اشاره کرد و توضیح داد: در این پروژه 92 علمک در حال نصب بوده که در سه فاز اجرا خواهد شد و در فاز نخست 25 ستون نصب شده تا طبق آخرین آمار فاز اول آن در حال اتمام باشد.

لطف‌اللهیان بیان کرد: از آنجایی که بر اساس تحقیقات علمی موسیقی یک ابزار قدرتمند برای بهبودی و سلامت انسان‌ها به‌شمار می‌رود، در سیستم صوتی شورابیل نیز به عنوان نگین گردشگری استان، موسیقی سنتی، امواج رادیویی، اذان و سایر برنامه‌های فرهنگی برای شهروندان و گردشگران پخش خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی عنوان کرد: این روزها پروژه‌های دیگری نیز با هدف توسعه و ارتقای منطقه به سرعت در حال اجرا بوده تا در آینده دریاچه شورابیل متفاوت‌تر از گذشته در اختیار گردشگران قرار گیرد.