جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

درمانگاه خانم‌الانبیاء شهرستان پارس‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد - خبر

 

 

درمانگاه خانم‌الانبیاء شهرستان پارس‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر موسسه خدمات درمانی بسیجیان استان اردبیل گفت: همزمان با دهه مبارک فجر در روز ۲۰ بهمن‌ماه درمانگاه عمومی موسسه خدمات درمانی بسیجیان "درمانگاه خانم الانبیاء" شهرستان پارس‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد.

درمانگاه خانم‌الانبیاء شهرستان پارس‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد

سرهنگ پاسدار رامین سلطانی اظهار داشت: موسسه خدمات درمانی بسیجیان در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه و ارائه خدمات بهداشت و درمان بهداشتی به بسیجیان و خانواده‌های آنها فعالیت داشته و بنا به ماموریت ذاتی خود خدمات مختلف سلامت و بیمه‌ای را به جامعه هدف ارائه می‌کند.

وی افزود: از جمله برنامه‌های موسسه خدمات در مانی بسیجیان شامل ارائه خدمات درمانی در مراکز درمانی "درمانگاه فجر1 و 2" خدمات بیمه‌ای بیمه‌های درمانی و تامین اجتماعی، تکمیلی، عمر و حوداث، خدمات مددکاری و حمایت از بیماران صعب‌العلاج، حمایت از زوج‌های نابارور و اعزام گروهای جهادی به مناطق محروم طرح کرامت و همکاری و مشارکت در برنامه‌های محرومیت‌زدایی و اردوهای جهادی، خدمات آموزشی شامل سبک زندگی اسلامی و طب سنتی اسلامی از جمله آنها است.

مدیر موسسه خدمات درمانی بسیجیان استان اردبیل با بیان اینکه هدف این موسسه محرومیت‌زدایی و ارائه خدمات در مناطق کمتر توسعه یافته است، تصریح کرد: علاوه بر درمانگاه‌های فجر 1 و 2 در مرکز استان اقدام به تاسیس مرکز درمانی در سایر شهرهای استان نموده است که از جمله این مراکز، درمانگاه عمومی موسسه خدمات درمانی بسیجیان "درمانگاه خانم الانبیاء" در شهرستان پارس‌آباد است که در 20 بهمن‌ماه همزمان با ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی راه‌اندازی و به بهره‌برداری خواهد رسید.
 

وی ادامه داد: این مرکز در زمینی به مساحت 2 هزار 240 مترمربع و با زیربنای 1500 مترمربع در سه طبقه با هزینه بیش از 40 میلیارد ریال ساخته، اجرا و تجهیز شده است و آماده بهره‌برداری است.

سرهنگ سلطانی با اشاره به بخش‌های مختلف این مرکز درمانی بیان داشت: این مرکز درمانی شامل بخش‌های مختلف مطب‌های عمومی و تخصصی، دندانپزشکی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی و رادیولوژی و سونوگرافی، ماموگرافی و داروخانه و اورژانس خواهران و برادران و مامایی و روانشناسی است که در فاز نخست بخش‌های عمومی آن بهره‌برداری شده و بخش‌های دیگر به‌صورت مرحله‌ای راه‌اندازی خواهد شد.