حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

درخشش رادیو اردبیل در انتخابات - خبر

 

 

درخشش رادیو اردبیل در انتخابات

در آیین تقدیر از برترینهای مراکز استانهای صدا و سیما، جایزه بهترین برنامه رادیویی روز انتخابات به مرکز اردبیل اهداء شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکزاردبیل، در همایش تقدیر از برترینهای مراکز استانها که با حضور رئیس سازمان صدا و سیما برگزار شد جایزه بهترین برنامه رادیویی روز انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به مدیر تولید صدای مرکز اردبیل- خانم فرح غنی زاده سیدلر- اهداء شد.

در روز برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا رادیو اردبیل از ساعتی مانده به آغاز رای گیری کار خود را با برنامه "حضور حماسه سی" آغاز کرد و تا پایان انتخابات به اطلاع رسانی و انعکاس حضور مردم استان در انتخابات پرداخت.

 در ابتدای برنامه، ضمن مصاحبه با استاندار محترم اردبیل، آمادگی همه جانبه استان برای برگزاری انتخاباتی پرشور اعلام شد و در ادامه گزارشگری که در کمیته اطلاع رسانی ستاد برگزاری انتخابات استان مستقر بود اطلاعیه ها را  به محض  دریافت از وزارت کشور به اطلاع مردم می رساند . در مواقع ضروری نیز با رییس ستاد انتخابات استان مصاحبه می شد. در روز برگزاری انتخابات 29 گزارش از ستاد برگزاری انتخابات ارایه شد.

 سه گزارشگر در مرکز استان  و 12خبرنگار آزاد مستقر در شهرستانها و برخی از بخشها از حضور مردم در محل استقرار خود گزارش می دادند که در مجمع 48 گزارش  از گزارشگران دریافت شد.

مصاحبه با فرمانداران در ساعات مختلف روز وگزارش روند برگزاری انتخابات از اقدامات دیگر این روز بود. در طول برنامه 17 مصاحبه با فرمانداران انجام شد.

انعکاس حضور پرشور مردم در رادیو های سراسری و رادیوهای استانی از موارد مورد توجه در برنامه حضور حماسه سی بود. به این منظور 30 ارتباط گزارشی با رادیوهای استانی و 8 ارتباط با رادیوهای سراسری برقرار شد.

در روز برگزاری انتخابات و برنامه حضور حماسه سی، 5 گروه برنامه ساز مشغول به کار بودند و در نتیجه تلاش بی وقفه این عزیزان بود که رادیو اردبیل توانست  عنوان برنامه برتر روز انتخابات را به خود اختصاص دهد.

پیش از این از برنامه های  نوروزی  صدای مرکز اردبیل نیز تقدیر شده بود.