سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

درخشش دانش‌آموزان اردبیل در المپیادهای ورزشی - خبر

 

 

درخشش دانش‌آموزان اردبیل در المپیادهای ورزشی

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: تیم‌های ورزشی شرکت‌کننده از مدارس استان اردبیل در المپیادهای ورزشی دانش‌آموزان خوش درخشیدند.

درخشش دانش‌آموزان اردبیل در المپیادهای ورزشی

علیرضا گلشن اظهار کرد: تیم دانش‌آموزی ما در رشته‌های مختلف در این مسابقات حضور پیدا کرده به طوری که تیم ژیمناستیک این استان با کسب 18 مدال طلا، نقره و برنز توانست مقام سوم را نصیب خود کند.

وی با بیان اینکه تیم ورزشی دختران ما نیز توانست در رشته‌های مختلف خوش درخشیده و مدال‌های رنگارنگی را نصیب خود کند، تصریح کرد: تیم فوتسال دختران اصلاندوز نیز که عازم مسابقات کشوری است، با توانمندی که دارد به نظر می‌رسد رتبه اول را در رویداد کشوری به دست آورد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان به کسب چهار مدال دانش‌آموزان دوومیدانی‌کار استان اشاره کرد و گفت: پسران دوومیدانی‌کار اردبیلی دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز را برای اولین بار در المپیاد کشوری به دست آوردند.

گلشن با بیان اینکه حمایت‌های مختلف از تیم‌های ورزشی دانش‌آموزی در طول سال انجام می‌شود و سعی بر این است تا ورزش دانش‌آموزی توسعه واقعی را پیدا کند، افزود: امیدواریم با حمایت‌هایی که مدیرکل ورزش و جوانان از حوزه ورزش دانش‌آموزی انجام می‌دهد، بسیاری از اهداف و برنامه‌ها تحقق پیدا کند.

وی همچنین از توزیع بیش از یک‌هزار و 50 بسته ورزشی شامل توپ فوتبال، والیبال و برخی دیگر از تجهیزات در مدارس استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: در قالب کاروان امید این بسته‌های ورزشی از سوم شهریورماه در مدارس توزیع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، گلشن اضافه کرد: ‌امیدواریم با برنامه‌ریزی‌هایی که در حال انجام است، بتوانیم در گروه ورزش دختران و پسران دانش‌آموز بسیاری از اهداف و برنامه‌ها را جامه عمل بپوشانیم.