جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

درجه بندی جایگاه‌های سوخت CNG در اردبیل - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

درجه بندی جایگاه‌های سوخت CNG در اردبیل

درجه بندی جایگاه‌های سوخت CNG در اردبیل


معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: طرح درجه‌بندی جایگاه‌های سوخت CNG در اردبیل انجام می‌شود.

درجه بندی جایگاه‌های سوخت CNG در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اسد خلیل‌پور در جلسه اجرای درجه‌بندی جایگاه‌های سوخت CNG در اردبیل اظهار داشت:‌ در طرح 6 ماهه دوم امسال طبق آمار به دست آمده مشخص شده که 65درصد جایگاه های عرضه سوخت منطقه اردبیل ممتاز هستند که این موضوع بر اساس ارزیابی کارگروه طرح درجه‌بندی نشان می‌دهد که درجه جایگاههای سوخت در اردبیل روند صعودی به خود گرفته است.

وی افزود: از 60 باب جایگاه استان اردبیل، 52 جایگاه اختصاصی مشمول در طرح درجه‌بندی جایگاه‌ها در نیمه دوم امسال بوده که در نهایت تعداد 33 جایگاه حائز درجه ممتاز انتخاب شده است و امیدواریم با درجه‌بندی این جایگاه‌ها گام بزرگی در بهبود وضعیت سوخت در این استان برداریم.

معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: ارتقای کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به مشتریان و افزایش ضریب ایمنی در نقاط عرضه سوخت را مهمترین اهداف طرح درجه‌بندی جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی محسوب می‌شود و در بررسی‌های مختلف نقاط ضعف جایگاه‌های احصا شده و در زمینه رفع آنها اقدامات لازم انجام می‌شود.

خلیل‌پور تصریح کرد: طرح درجه‌بندی جایگاه‌های اختصاصی هر سال در دو مرحله به صورت هر شش ماه یک مرتبه اجرا می‌شود و در این طرح، جایگاه‌ها براساس استانداردهای تعریف شده در رتبه‌های ممتاز، درجه یک، دو، سه و خارج از درجه قرار داده می‌شود.

وی بیان کرد: تامین به موقع فرآورده، رعایت الزامات ایمنی، نصب تابلوهای مناسب اطلاع‌رسانی و هشداردهنده، نظافت جایگاه، سالم بودن تجهیزات و تلمبه‌ها، تکریم ارباب رجوع، دوربین‌های مدار بسته، ارائه خدمات جانبی و رعایت دستورالعمل‌ها و استانداردهای لازم از جمله شاخص‌های درجه‌بندی و ارزیابی جایگاه‌های اختصاصی است.