جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

دبیرخانه فیلم عمار اردبیلی‌ها را به تماشای فیلم محمد رسول‌ الله دعوت کرد - خبر

 

 

دبیرخانه فیلم عمار اردبیلی‌ها را به تماشای فیلم محمد رسول‌ الله دعوت کرد

دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار از اهالی استان اردبیل خواست تا برای تماشای فیلم محمد رسول‌الله در سینماها حاضر شوند.

دبیرخانه فیلم عمار اردبیلی‌ها را به تماشای فیلم محمد رسول‌ الله دعوت کرد

دبیرخانه فیلم عمار در استان اردبیل در بیانیه‌ای که پیش از ظهر امروز در حمایت از تولید و پخش فیلم محمد رسول ‌الله (ص) در اردبیل صادر کرد، آمده است: مبارزه با انبیای الهی و ادیان آسمانی از آغاز مبعوث شدن آنها برای پیامبری وجود داشته و همیشه در تاریخ، پیاده شدن قوانین الهی برای عده‌ای گران تمام می‌شده و با منافع دنیوی آنها معارض بوده است.

در این بیانیه آمده است: پیامبر گرامی ما مسلمانان هم از این قانون مستثنی نبود و هم در طول حیات مبارک ایشان هم بعد از رحلت‌شان، جنگ و جدال بر سر از بین بردن امانت ایشان یعنی دین مبین اسلام، ادامه داشته است و در زمان ما هم این مبارزه همچنان ادامه دارد و دشمنان دین خدا، با انواع حربه‌ها و ابزارها سعی می‌کنند که این مشعل فروزان را خاموش سازند به راه انداختن جنگ‌های داخلی در بین مسلمانان، ایجاد تفرقه، ترویج انواع بی‌بند و باری‌ها و فحشاء در بین جوامع اسلامی، اعمال تحریم‌های اقتصادی، حملات نظامی به کشورهای اسلامی، همه و همه گوشه‌ای از اقداماتی است که این کافران و ظالمان انجام می‌دهند.

در ادامه این بیانیه آمده است: در عصر کنونی که وسایل ارتباطات جمعی رشد بی‌سابقه‌ای کرده، دشمن حداکثر بهره‌برداری را از این امکانات می‌کند و متاسفانه ضربات سنگینی هم به پیکره دین اسلام وارد کرده است.

در بخش دیگری از این بیانیه با اعلام اینکه امروز یکی از ابزارهای بسیارمهم و تاثیرگزار در نبرد فرهنگی و عرصه فیلم‌سازی است، تصریح شده است: دشمنان ما با امپراطوری رسانه‌ای که در اختیار دارند، با این ابزار (فیلم) تبلیغات وسیعی را علیه اسلام و انقلاب و باورهای اعتقادی ما انجام می‌دهند و ورود به این عرصه برای ما یک ضرورت است.

در ادامه این بیانیه آمده است: ساخت فیلم محمد رسول‌الله به عنوان یک اثر فاخر برگ زرینی از سوی سینماگران جهان اسلام بوده و شاهکاری از کارگردان توانمند سینما برادر مجیدی است که چهره واقعی پیامبر رحمت را به جهانیان می‌شناساند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در پایان اعضای دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار استان اردبیل پس از مشاهده این اثر تاثیرگذار دعوت خود را از تمامی ملت فهیم ایران اسلامی به ویژه همشهریان اردبیل اعلام می‌دارند.