سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

دانش آموزان و دانشجویان سفیران شهدا در دفاع از انقلاب هستند - خبر

 

 

دانش آموزان و دانشجویان سفیران شهدا در دفاع از انقلاب هستند

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه گفت: دانش آموزان و دانشجویان با توجه به وظایف سنگینی که در سنگر علم و دانش عهده دارند به عنوان سفیران شهدا در دفاع از انقلاب محسوب می‌شوند.

دانش آموزان و دانشجویان سفیران شهدا در دفاع از انقلاب هستند

سردار یعقوب سلیمانی عنوان کرد: دانش آموزان و دانشجویان با توجه به وظایف سنگینی که در سنگر علم و دانش عهده دار آن هستند به عنوان سفیران شهدا در دفاع از انقلاب و خنثی سازی توطئه‌های دشمنان محسوب می‌شوند.

وی با تأکید بر اینکه در انتقال آرمان‌های شهدا بایستی از زبان هنر به خوبی سود جست، افزود: در برگزاری جشنواره‌های استانی و ملی رهاورد سرزمین نور به دنبال تحقق این مهم هستیم.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه پاسداران یادآور شد: جوانان نقش مهمی در حفظ و اعتلای آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی عهده دار هستند و بایستی در پرداخت به مسائل فرهنگی در بین آینده سازان جامعه کوشا باشیم.

سلیمانی از اردوهای راهیان نور به عنوان عرصه‌ای برای روایت رشادتهای سربازان و ایثارگران کشورمان در دفاع از کشور یاد کرد و ادامه داد: اجرای کیفی برنامه‌های راهیان نور بهترین فرصت برای شناخت حقیقی ایثارگران و تداوم راه شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت خواهد بود.