رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

دانش آموزان سرمایه های ارزشمند کشور هستند - خبر

 

 

دانش آموزان سرمایه های ارزشمند کشور هستند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: دانش آموزان سرمایه‌های ارزشمند این کشور هستند.

دانش آموزان سرمایه های ارزشمند کشور هستند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آیت‌الله سیدحسن عاملی در این همایش با اشاره به اینکه دانش آموزان سرمایه های ارزشمند ملت ایران به شمار می روند افزود: ایران اسلامی با تکیه بر قوای فکری و علمی دانش آموزان در مسیر پیشرفت و اعتلای جایگاه خود در خاورمیانه و جهان قدم برمی دارد و بدون شک آتیه این ملت در دستان نوجوانان و جوانان است.
 
آیت‌الله عاملی ویژگی های یک دانش آموز آرمانی و آینده ساز را یاد آور شده و افزود: دانش آموزی آرمانی است که گنجینه با ارزش علم را در وجود خود نهادینه کرده و در جهت خدمت به ملت و کشور خود گام بردارد.
 
امام جمعه اردبیل تصریح کرد: از دیگر خصوصیت یک دانش آموز آینده ساز اعتدال قوای نفسانی و اخلاقی است به طوری که شخصیت دینی و اسلامی به خود گرفته و جای جای این کشور را شرف و افتخار خود بداند.
 
آیت الله عاملی بصیرت و داشتن آگاهی سیاسی را از دیگر ویژگی های یک دانش آموز موفق دانست و افزود: در برابر تمامی توطئه ها و ترفند های دشمنان این دانش آموزان هستند که با سلاح علم و اخلاق حرکت کرده و از ملت خود محافظت می کند.
 
دانش آموزان سرمایه های ارزشمند ملت ایران هستنددر ادامه امینی رییس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان اردبیل با بیان این که سلسله جلسات و همایش های جوانه ای امید همه ساله با حضور دانش آموزان برتر و نخبه استان اردبیل برگزار می شود گفت: هدف از برگزاری این همایش احیای نهضت علمی و حمایت از نخبگان استان اردبیل برای امید بخشی به آینده ای روشن است.