جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

دانش‌آموزان پارس‌آبادی به مناطق عملیاتی کشور اعزام شدند - خبر

 

 

دانش‌آموزان پارس‌آبادی به مناطق عملیاتی کشور اعزام شدند

فرمانده سپاه پارس‌آباد گفت: ۳۳۰ نفر از دانش‌آموزان دختر پارس‌آباد در قالب کاروان راهیان نور، به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.

دانش‌آموزان پارس‌آبادی به مناطق عملیاتی کشور اعزام شدند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ پاسدار حسن نوری در مراسم اعزام کاروان راهیان نور به شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: 330 نفر از دانش‌آموزان دختر پارس‌آباد در قالب کاروان راهیان نور، به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند تا از نزدیک در جریان رشادت‌ها و دلاورمردی‌های شهدای والامقام قرار بگیرند.
 
وی با اشاره به این که مهم‌ترین هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس شهدای والامقام است بیان کرد: درصدد هستیم با ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام به اهداف خود در راستای دستیابی به اهداف مقدس انقلاب اسلامی جامه عمل پوشانده و در این زمینه موفق عمل کنیم.
 
فرمانده سپاه پارس‌آباد بیان کرد: تداوم در برگزاری اردوهای راهیان نور با توجه به تاثیرگذاری وافر این اردوی مهم در بین روح و افکار مردم یک اولویت اساسی است و در این زمینه تلاش و جدیت ما بر این است که به بهترین شکل ممکن این اردوها را برگزار کرده و در مقابل هجمه‌های دشمنان شکست نخوریم چرا که دشمنان سعی دارند اعتقادات مردم را کمرنگ کنند.
 
نوری تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نیازمند نهادینه‌سازی است و در این زمینه مسئولان و مردم نقش اساسی و مهمی دارند که باید در این زمینه نهایت تلاش و همکاری خود را بکنند تا بتوانیم به این مهم در جامعه رسیده و راه رسیدن به پویایی و نشاط جامعه را با یادآوری خاطرات رزمندگان و شهدای والامقام محقق کنیم.
 
وی اظهار کرد: پیروی از منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با نقش برجسته شهدای والامقام یک امر لازم و اساسی است که باید تک تک آحاد جامعه به این مهم توجه داشته باشند و راه و هدف شهدا را فراموش نکنند و برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برنامه‌های اساسی داشته باشند.