سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

دانش‌آموزان دختر اردبیلی تا ۲۰ آذر ماه به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند - خبر

 

 

دانش‌آموزان دختر اردبیلی تا ۲۰ آذر ماه به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: برنامه اعزام کاروان راهیان نور دانش‌آموزان دختر در مرحله نخست تا دوم آبان ماه ادامه خواهد داشت و پس از اربعین حسینی نیز در ۱۳ آبان ماه و ۲۰ آذر ماه به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند.

دانش‌آموزان دختر اردبیلی تا ۲۰ آذر ماه به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ پاسدار ایرج نقی پور عصر امروز در جلسه تشریح اعزام کاروان راهیان نور دختران اردبیل اظهار داشت: برگزاری اردوهای راهیان نور فرصت بسیار مغتنمی برای آشنایی با فرهنگ ناب ایثار و شهادت است و در این زمینه مسئولان آموزشی نقشی خطیر و حساس بر عهده دارند.
 
وی با اشاره به این که اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی کشور برای ما یک اولویت اساسی است گفت: از تمام ابزارها و امکانات موجود استفاده خواهیم کرد که بتوانیم دانش‌آموزان را با رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس آشنا کنیم که این مسئله در حال حاضر یک اولویت اساسی است و در تلاش هستیم به منظور دستیابی به ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی آن طور که شایسته است عمل کنیم.
 
مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: برنامه اعزام کاروان راهیان نور دانش‌آموزان در مرحله نخست تا دوم آبان ماه ادامه خواهد داشت و پس از اربعین حسینی دانش‌آموزان در 13 آبان ماه و 20 آذر ماه به مناطق عملیاتی کشور برای آشنایی با اهداف شهدا اعزام خواهند شد.
 
نقی‌پور از اعزام 300 دانش‌آموز دخترپارس‌آبادی در قالب هفت دستگاه اتوبوس خبر داد و تصریح کرد: بی‌شک شرکت در این اردو دستاوردی بسیار مضاعف در بین دانش‌آموزان ایجاد می‌کند چرا که این افراد از نزدیک در جریان رشادت‌های رزمندگان قرار می‌گیرند و ملموس‌تر ایثار و شهادت شهدای والامقام کشور را احساس می‌کنند.
 
وی اظهار کرد: باید برگزاری اردوهای راهیان نور در استان به شکل مطلوب تداوم یابد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی دست یابیم و نقشه‌ها و توطئه‌های شوم دشمنان که درصدد کمرنگ کردن اعتقادات و ارزش‌های مردمی هستند را خنثی کنیم.