جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

دانش‌آموزان بسیجی اصلاندوز به مناطق عملیاتی اعزام شدند - خبر

 

 

دانش‌آموزان بسیجی اصلاندوز به مناطق عملیاتی اعزام شدند

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی ۹۵ نفر از دانش‌آموزان دختر بسیجی اصلاندوز به مناطق عملیاتی اعزام شدند.

دانش‌آموزان بسیجی اصلاندوز به مناطق عملیاتی اعزام شدند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، با حضور مسئولان استانی و شهرستانی 95 نفر از دانش‌آموزان دختر بسیجی اصلاندوز به مناطق عملیاتی اعزام شدند.
 
سرهنگ حسین‌ حسین‌زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز در مراسم اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی کشور اظهار داشت: باید فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم و با استمرار برگزاری اردوهای راهیان نور به اهداف خود در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دست یابیم که این مسئله به نوبه خود بسیار حائز اهمیت است  باید در جامعه نهادینه شود تا بتوانیم به اهداف خود در راستای نگهداری از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی دست یابیم.
 
وی افزود: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم یک امر حیاتی در جامعه است و اردوهای راهیان نور فرصت بسیار مناسبی شناساندن فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان جامعه است که مسئولان باید به این رسالت خطیر و حساس جامه عمل بپوشانند و به وظیفه خود در این زمینه جامه عمل بپوشانند.
 
حسین‌زاده تصریح کرد: اجرای برنامه‌های مختلف برای کاروان‌های راهیان نور در نظر گرفته شده است که در زمان اقامت دو روزه بسیجیان برگزار می‌شود که تمهیدات لازم در این زمینه انجام یافته و امیدواریم با برگزاری این اردوها بتوانیم به اهداف خود در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دست یابیم.
 
وی اظهار کرد: دستیابی به ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی مهم‌ترین هدف ما است و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته به این مهم دست یابیم و نسل جوان و امروزی را نیز به سمت این مهم بکشانیم که در این زمینه نیازمند تلاش و اهتمام همه‌جانبه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه هستیم.
 
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز اظهار کرد: این کاروان به مدت دو روز در مناطق عملیاتی کشور حضور می‌یابند و از نزدیک در جریان ایثارگری‌ها و فداکاری‌های شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس قرار می‌گیرند.