سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

دانش‌افزایی هنری در کسب و کارهای فرهنگی اردبیل استفاده می‌شود - خبر

 

 

دانش‌افزایی هنری در کسب و کارهای فرهنگی اردبیل استفاده می‌شود

مدیرکل ارشاد استان اردبیل گفت: یکی از مهمترین نیازمندی‌های موجود در کسب و کارهای فرهنگی و هنری دانش‌افزایی در این بخش است و بدین منظور به کشف و تربیت هنرمندان نیاز داریم.

دانش‌افزایی هنری در کسب و کارهای فرهنگی اردبیل استفاده می‌شود

ناصر اسحاقی اظهار داشت: ترویج کسب و کارهای فرهنگی در راستای توسعه اجرای برنامه‌های استانی مبنای کار است و در این زمینه تدوین برنامه‌های اساسی در این زمینه مبنای کار است.

وی با اشاره به این که ترویج مشاغل فرهنگی در اردبیل نیز بیان کرد: ترویج صنایع خلاق فرهنگی زمینه‌ساز تبدیل هنر به ثروت و کارآفرینی است که در این زمینه برگزاری کارگا‌های مختلف فرهنگی به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مبنای کار است و بهره‌گیری از اساتید مجرب در نقاط مختلف استان اولویت اساسی است.

مدیرکل ارشاد استان اردبیل گفت: یکی از مهمترین نیازمندی‌های موجود در کسب و کارهای فرهنگی و هنری دانش‌افزایی در این بخش است و بدین منظور به کشف و تربیت هنرمندان نیاز داریم که استعدادیابی و شناسایی افراد مستعد در این زمینه مبنای کار است.

اسحاقی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد قاسم سلیمانی نیز افزود: نهضت ارزشمند این سردار سرافراز اسلام باید در آئینه فرهنگ و هنر نیز تداوم یابد.

وی بیان کرد: اصحاب فرهنگ و هنر استان اردبیل برای گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار «سلیمانی» و دیگر شهدای والامقام انقلاب که برای عزتمندی و استقلال و امنیت کشورمان از جان خود مایه گذاشتند وظیفه خطیری را عهده‌دار بوده و نقش‌آفرینی در این بخش از رسالت های مهم فعالان فرهنگی محسوب می‌شود.