سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

دانشگاه آزاد اردبیل آغازکننده فرآیند نظام مدیریتی در استان خواهد بود - خبر

 

 

دانشگاه آزاد اردبیل آغازکننده فرآیند نظام مدیریتی در استان خواهد بود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در جلسه عقد تفاهم‌نامه با انجمن مدیریت ایران، از آغاز فرآیند نظام مدیریتی توسط این دانشگاه خبر داد.

دانشگاه آزاد اردبیل آغازکننده فرآیند نظام مدیریتی در استان خواهد بود

اسحاق رسولی عصر امروز در جلسه عقد تفاهم‌نامه با انجمن مدیریت‌ ایران اظهار کرد: متأسفانه در بخش خصوصی مالکیت‌سازی بیش از مدیریت حکم‌فرما است و مدیریت ارزش و کارایی خود‌ را از دست می‌دهد و این مسأله به شرکت‌های خصوصی لطمه می‌زند.

وی افزود: در نبود نظام مدیریتی، شخصیت‌ سازمان تحت تأثیر افراد قرار می‌گیرد در‌ حالی که در یک نظام‌ مدیریتی صحیح، پرورش نیرو صورت می‌گیرد و بودن یا نبودن یک فرد تأثیر چندانی در نظام و روند سازمان ندارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل ادامه داد: در راستای این تفاهم‌نامه، برنامه‌های ملی و استانی در حوزه مدیریت برگزار خواهد شد و بحث نظام مدیریتی در اردبیل استارت خواهد خورد؛ معتقدیم با عملی شدن نظام مدیریتی، توسعه مدیریت و به دنبال آن مدیریت توسعه نیز محقق خواهد شد.

رسولی اضافه کرد: امیدوارم به‌زودی تیم بازاریابی انجمن مدیریت با شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناوری که در مرکز رشد و سراهای نوآوری مستقر هستند عقد قرارداد کنند و آن‌ها را تا مرحله ارائه و فروش محصول پوشش دهند.