رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

دانشجوی در تراز انقلاب از مجاهدت علمی و ارزشی کوتاه نمی‌آید - خبر

 

 

دانشجوی در تراز انقلاب از مجاهدت علمی و ارزشی کوتاه نمی‌آید

دانشجوی در تراز انقلاب از مجاهدت علمی و ارزشی کوتاه نمی‌آید

دانشجوی در تراز انقلاب از مجاهدت علمی و ارزشی کوتاه نمی‌آید

جلیل جعفری بنه‌خلخال صبح امروز در دیدار با جمعی از دانشجویان در خلخال اظهار کرد: آینده جمهوری اسلامی به دست دانشجویان و جوانانی است که امروز باید خود را آراسته به بهترین صفات و ویژگی‌های دفاع از این سنگر حقیقی کنند و سعی و تلاششان را به کار ببندند تا نظام جمهوری اسلامی ایران بتواند در آینده در مسیر عزت و شرافتمندی واقعی قدم بردارد.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس هم تعداد کثیری از شهدای ما از دانشجویان و یا فارغ‌التحصیلان دانشگاهی بودند که همگام با سایر اقشار مردم در دفاع از کیان اسلامی و به منصه ظهور رساندن غیرت و اقتدار ایرانی اوج ایثار‌گری را معنی کردند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همانند دوران انقلاب و سال‌های دفاع مقدس دانشجویان در تبعیت از فرامین رهبری معظم انقلاب اسلامی در جبهه‌های دیگری به مجاهدت‌های علمی پرداخته و در استقلال ایران اسلامی و افزایش اقتدار جهادی تلاش‌های ارزنده‌ای کردند و در عرصه‌های علمی از جمله صنایع دانش‌بنیان، فناوری اطلاعات، نانو، هوا و فضا نقش برجسته‌ای در پیشرفت علمی کشور ایفا کرده‌اند.

جعفری‌بنه خلخال ادامه داد: دانشجویی که در تراز ارزشی انقلاب اسلامی است از مجاهدت علمی و سنگر تهذیب و اخلاق هیچ وقت کوتاه نیامده و بدینوسیله راه نفوذ دشمن را می‌بندد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، وی در پایان با تبریک روز دانشجو به دانشجویان و اساتید استان به ویژه خلخال و کوثر گفت: مناسبت روز دانشجو فرصت گرانبهایی است تا از ایثارگری‌های شهدای دانشجو سخن گفته و رسالت دانشجوی ایرانی را بیش از پیش تبیین کنیم.