جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

خلخال دشت با آبرومندی سهمیه اردبیل را در لیگ 2 حفظ کرد - خبر

 

 

خلخال دشت با آبرومندی سهمیه اردبیل را در لیگ 2 حفظ کرد

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: تیم خلخال دشت به رغم آنکه در بدترین شرایط برای لیگ دسته دو بسته شده بود، آبرومندانه توانست از سهمیه استان اردبیل در لیگ دسته دو محافظت کند.

خلخال دشت با آبرومندی سهمیه اردبیل را در لیگ 2 حفظ کرد

صمد نوتاش اظهار کرد: هر چند خلخال دشت در مسابقات لیگ دسته دو و در رده پنجم قرار گرفت اما با حفظ سهمیه استان در لیگ دسته دو شرایطی را فراهم کرد تا ما بتوانیم در فصل آینده با تلاشی که مسئولان این تیم در جذب به موقع بازیکنان و آماده‌سازی این تیم انجام می‌دهند وضعیت متفاوتی را در لیگ دسته دو تجربه کنیم.

وی با قدردانی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر مدیرعامل، سرپرست و کادر فنی و بازیکنان خلخال دشت در احیا و حفظ این تیم در لیگ دسته دو گفت: چنین باشگاه‌هایی سرمایه‌های واقعی فوتبال استان اردبیل هستند که به رغم مشکلات، موانع و تنگ‌نظری‌ها در مسیر توسعه فوتبال استان اردبیل و حضور آبرومندانه در لیگ دسته دو  گام برمی‌دارند.

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل با بیان اینکه همچنان تیم‌های ورزشی ما برای حضور موفق در لیگ‌های کشوری نیاز به اسپانسر و حمایت بنگاه‌های بزرگ اقتصادی و کارخانجات متعدد بخش خصوصی دارند، افزود: فوتبال استان در بخش زیرساخت‌ها با یک تفکر حرفه‌ای در پیش‌برد اهداف روبه‌رو شده و واقعیت این است که امکانات موجود استان در اندازه فوتبال فعلی استان اردبیل نیست.

 نوتاش بیان کرد: بسیاری از باشگاه‌های ورزشی به رغم همه مشکلات و نارسایی‌هایی که دارند در صحنه حضوری قوی داشته و تلاش جدی‌شان بر این است تا بتوانند باشگاه‌های خودشان را سرپا نگه دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی با قدردانی از همت باشگاه شهرداری اردبیل و خلخال دشت در حمایت از تیم‌ها برای حضور در لیگ‌های دسته یک و دو گفت: امیدواریم این حرکت‌ها زمینه مناسب‌تری را در پیش‌برد اهداف ورزش حرفه‌ای فوتبال فراهم آورد.