جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

خط کشی ۳۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان مشگین شهر - خبر

 

 

خط کشی ۳۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان مشگین شهر

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر گفت: جهت هدایت ترافیک روان در جاده ۳۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی مشگین شهر در ۷ ماهه امسال خط کشی شده است.

خط کشی ۳۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان مشگین شهر
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رضا فرج پور با بیان اینکه افزایش ضریب ایمنی جاده و بهسازی راه‌های روستایی از اولویت‌های مهم راهداری و وظایف راهداران است گفت: راهداران زحمتکش شهرستان مشگین شهر با استفاده از هزار و ۲۰۰ تن آسفالت سرد و گرم مسیر راه‌های اصلی، فرعی و روستایی این شهرستان را لکه گیری کردند.
 
او با اشاره به اینکه در راستای کاهش تصادفات جاده‌ای ۱۳ کیلومتر از جاده‌های این شهرستان روکش آسفالت شده است اظهار کرد: برای جلوگیری از خروج وسیله نقلیه از مسیر ۵۰ کیلومتر شیار لرزاننده و هشدار دهنده در محور‌های مواصلاتی این شهرستان نصب شده است.
 
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر در ۷ ماهه امسال از تسطیح، رگلاژ، تیغ زنی و شن ریزی هزار و ۲۰۰ کیلومتر از راه‌های اصلی، روستایی، خاکی و شنی در شهرستان مشگین شهر خبر داد و بیان کرد: در مدت یاد شده راهداران پرتلاش این شهرستان ۷۰۰ کیلومتر ریزش برداری انجام داده و ۱۸۰ کیلومتر از افتادگی شانه راه را اصلاح کردند.
 
فرج پور زهکشی ۲۰۰ متر از پیچ احمد بیگلو وجاده هریس را یاد آور شد و تصریح کرد: در جهت ارتقای ایمنی راه‌ها ۱۱۵ عدد مخروط ایمنی و هدایت کننده و هزار و ۵۰۰ عدد بازتاب ایمنی جدید در سطح جاده‌های شهرستان مشگین شهر نصب شده است.
 
او در جهت رفع نیاز رانندگان و جلب رضایت آن‌ها از توزیع یک هزار و ۲۹۲ حلقه لاستیک به نرخ دولتی و سهمیه‌ای بین رانندگان شهرستان مشگین شهر خبر داد و افزود: برای دید بهتر رانندگان و مترددین در جاده ۲۴۰ متر مربع علایم و بنر‌های اطلاعاتی و ۳۱۰ عدد بازتاب ایمنی توسط راهداران نصب و همچنین ۱۰۵ عدد از تابلو‌های فرسوده و معیوب از سطح جاده‌های این شهرستان جمع آوری شده است.
 
فرج پور نصب و ترفیع ۲۲۵ عدد از شاخه گاردریل ها، نگهداری روشنایی تونل ازادگان و ۳۵۰ عدد از چراغ‌های چشمک زن، رنگ آمیزی هزار و ۱۵۰ متر از سرعتکاه‌ها و همچنین اصلاح ۲ هزار متر مکعب از شیب شیروانی بزرگراه را از مهمترین اقدامات راهداران در ۷ ماهه امسال برشمرد.
 
او با بیان اینکه راهداری شهرستان مشگین شهر مسئولیت نگهداری هزار و ۲۸۰ کیلومتر از راه‌های ارتباطی رابر عهده دارد گفت: راهداران زحمتکش این شهرستان جهت صیانت و حفاظت از حریم راه‌ها بعنوان سرمایه ملی به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات هستد.