جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

خط کشی ۱۶۷ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان مشگین شهر - خبر

 

 

خط کشی ۱۶۷ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان مشگین شهر

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر گفت: ۱۶۷ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی این شهرستان در ۶ ماهه گذشته تجدید خط کشی شده است.

خط کشی ۱۶۷ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان مشگین شهر
فرج پور، رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر با بیان اینکه ارتقای ایمنی جاده‌ها از ماموریت‌های مهم راهداران است گفت: در مدت یادشده راهداران پرتلاش این شهرستان با بکار گیری حدود هزار تن آسفالت سرد و گرم جاده‌های شهرستان مشگین شهر را لکه گیری و ۱۲ کیلومتر را نیز روکش آسفالت انجام داده اند.
 
او در جهت جلوگیری از خروج وسایل نقلیه از مسیر و وقوع حوادث در جاده از نصب شیار لرزاننده و هشدار دهنده در ۴ کیلومتر از مسیرجاده مشگین شهر خبرداد و افزود: تاکنون ۵۰۰ کیلومتر از حریم راه اصلی، ۳۵۰ کیلومتر راه شنی و ۲۵۰ کیلومتر از راه خاکی شهرستان مشگین شهر توسط راهداران تسطیح، رگلاژ و تیغه زنی شده است.
 
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر زهکشی ۲۰۰ متر مربع از پیج احمد بیگلو و جاده هریس را یاد آور شد و اظهار کرد: در ۶ ماهه امسال ۱۰ کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان شن ریزی و ۶۹۰ متر مکعب نیز ریزش برداری در مسیر انجام شده است.
 
فرج پور در جهت افزایش ایمنی محور‌ها از برچیده شدن تابلو‌های فرسوده در محور‌های مواصلاتی شهرستان مشگین شهر خبرداد و تصریح کرد: تاکنون هزار و ۸۰۰ عدد تابلوو بازتاب ایمنی جدید و همچنین ۲۲۰ متر مربع علائم اطلاعاتی و بنر‌های هشداردهنده در بزرگراه و جاده مشگین شهر نصب شده است.
 
او با اشاره به اینکه راهداران زحمتکش شهرستان مشگین شهر در ۶ ماهه امسال بیش از ۴ هزار متر مکعب برداشت و پاکسازی نخاله در بزرگراه و جاده قدیم مشگین شهر انجام داده اند گفت: جهت جلب رضایت رانندگان و رفع نیاز‌های آن‌ها هزار و ۱۰۰ حلقه لاستیک به نرخ دولتی و سهمیه‌ای بین رانندگان شهرستان مشگین شهر توزیع شده است.