جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

خط کشی ۱۲۵۵ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان اردبیل - خبر

 

 

خط کشی ۱۲۵۵ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان اردبیل

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از خط کشی یک هزار و ۲۵۵ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان اردبیل خبر داد.

خط کشی ۱۲۵۵ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی صبحی گفت: از ابتدای سال تاکنون یک هزارو ۲۵۵ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان بارنگ گرم و سرد تجدید خط کشی شده است.
 
او هدف از خط کشی راه‌ها را منظم کردن حرکت وسایل نقلیه، ارتقای ایمنی عبور و مرور، آگاهی دادن به استفاده کنندگان از راه و راهنمایی آنان عنوان کرد.
 
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه افزایش ایمنی محور‌ها از برنامه‌های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل افزود: ۹۷۵ کیلومتر تسطیح حریم راه، ۶۲۵ عدد استوانه ایمنی در دماغه‌های پربرخورد و ۸ هزارو ۲۰۰ عدد بازتاب چشم گربه‌ای در محور‌های استان تهیه و نصب شده است
 
صبحی با اشاره به اقدامات مستمر راهداران پرتلاش دیار سبلان در نگهداری از راه ها، تهیه و نصب ۹۲۰ مترمربع تابلو‌های اطلاعاتی، اصلاح و رنگ آمیزی ۲ هزارو ۸۵۰ مترطول سرعت کاه آسفالتی و اصلاح ۸ هزارو ۸۰۰ مترطول شیب شیروانی راه‌ها را از دیگر اقدامات راهداری در ۸ ماه گذشته دانست.