جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

خط تولید ماسک n۹۵ در شهرک صنعتی اردبیل راه‌اندازی شد - خبر

 

 

خط تولید ماسک n۹۵ در شهرک صنعتی اردبیل راه‌اندازی شد

فرزندان نخبه دیار سبلان موفق شدند در کمتر از ۱۰ روز دانش فنی، تکنولوژی و خط تولید ماکس پزشکی N۹۵ را راه‌اندازی و با تولید انبوه آن را وارد چرخه و شبکه توزیع اقلام پزشکی و بهداشتی کشور کنند.

خط تولید ماسک n۹۵ در شهرک صنعتی اردبیل راه‌اندازی شد
بار دیگر فرزندان نخبه دیار سبلان موفق شدند در کمتر از 10 روز دانش فنی، تکنولوژی و خط تولید ماکس پزشکی N95 را راه‌اندازی و با تولید انبوه، آن را وارد چرخه و شبکه توزیع اقلام پزشکی و بهداشتی کشور کنند.
 
این واحد تولیدی به همت و تلاش شبانه‌روزی جهادگونه و خلاقیت و ابتکار مهندسان جوان استان بهزاد کهنی و رضا میکائیلی و حمایت‌های ویژه استاندار اردبیل و پشتیبانی‌های سازمان همیاری شهرداری‌های استان در راستای مبارزه با بیماری و ویروس منحوس کرونا به ثمر نشست.
 
رئیس کل دادگستری استان اردبیل در حاشیه مراسم افتتاح و بازدید از این واحد تولیدی ضمن تمجید و تقدیر از زحمات کادر درمانی استان در مبارزه با ویروس کرونا از  پژوهشگران، کارآفرینان و صنعتگران بومی استان در طراحی و بهره‌برداری خط تولید ماسک‌های ویژه برای پرسنل بهداشت و درمان تشکر کرد.
 
عتباتی با تاکید بر حمایت همه‌جانبه قضایی از تصمیمات مدیریت مبارزه با کرونا، بر اجرایی کردن این برنامه‌ها از ناحیه همه آحاد جامعه، اصناف و بازاریان تاکید نمود.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی با ابراز تاسف از فعالیت‌های برخی افراد معاند و مغرض در جهت کمرنگ جلوه دادن زحمات عوامل اجرایی و درمانی در فضای مجازی اعلام کرد به تمامی روسای حوزه‌های قضایی و دادستانها تاکید شده است با کسانی که نسبت به شایعه پراکنی و بر هم زدن آرامش روانی مردم اقدام می‌کنند با جدیت و قاطعیت برخورد شود.