جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

خطبه های نماز جمعه شهرهای استان - خبر

 

 

خطبه های نماز جمعه شهرهای استان

خطیبان نماز جمعه شهرهای اردبیل امروز در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی حضور ملت دو کشور در کنار هم و اتحاد و همبستگی آنان را نکته ای مثبت عنوان کردند.

خطبه های نماز جمعه شهرهای استان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام و با بیان اینکه اهمیت اربعین در آن است که یاد نهضت حسینی برای همیشه جاودانه شود گفت: مراسم پیاده روی اربعین در مقابل تبلیغات دشمن نماد عزت اسلامی است .

حجت السلام رشادی امام جمعه پارس آباد با انتقاد از وضعیت نابسمان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، لغو واگذاری این شرکت به بخش خصوصی را یک فرصت مغتنمی برای منطقه عنوان کرد و از وزارت جهاد کشاورزی خواست، دقت بیشتری در وضعیت مدیریت آن داشته باشد.

حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال با یادآوری خدمات گسترده نظام مقدس جمهوری اسلامی در جای جای کشور ؛ وضعیت اقتصادی و معیشتی فعلی جامعه را درشان نظام ندانسته برلزوم ورود جدی مسئولین بر استفاده از فرصت ها برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم تاکید کرد.

حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی با یادآوری اهمیت کتاب و کتاب خوانی از وضعیت نامناسب کتابخانه عمومی گرمی انتقاد کرده با اشاره به وجود 6 دانشگاه و 2 حوزه علمیه در شهرستان گرمی گفت متاسفانه مسولان امر تلاشی برای تاسیس کتابخانه مجهزی در این شهرستان انجام نداده اند.

حجت الاسلام دلاوری امام جمعه کلور با تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی گفت: پیاده روی برای زیارت حضرت امام حسین(ع) در روز اربعین جلوه ای از عظمت و شکوه امت اسلامی است که زمینه ساز ظهور منتقم حقیقی خون اباعبدالله الحسین(ع) میباشد.

حجت الاسلام امیدوارامام جمعه انگوت راهپیمایی عظیم و باشکوه اربعین حسینی را جلوه ای زیبا از وحدت امت اسلامی عنوان کرد و گفت: حضور میلیونی امت اسلامی از کشورهای مختلف در راهپیمایی اربعین باعث خنثا شدن توطئه های دشمنان اسلام و مایه خرسندی دوستان اسلام است.

حجت الاسلام بهشتی امام جمعه موقت بیله سوار با اشاره به اینکه کمپین زیبا سازی شهر با هدف زیبا سازی معابر، خیابانها، منازل و ادارات در شهرستان آغاز شده است بر همکاری مردم و مسئولان در این امر تاکید کرد.

حجت الاسلام مرادی امام جمعه موقت جعفراباد با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی بر حضور باشکوه امت اسلامی در راهپیمایی اربعین تاکید کرد. وی کمک به فقرا و مستمندان را منش بزرگان دین اسلام عنوان کرد و دستگیری از نیازمندان و کمک به فقرا را به اهالی منطقه و نمازگزاران توصیه کرد.