جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل - خبر

 

 

خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

خطیبان نماز جمعه شهرهای اردبیل در خطبه های امروز بر تسهیل مشکلات اقتصادی کشور و معیشتی مردم تاکید کردند.

خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام صفابخش امام جمعه هشجین با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور , بر ضرورت اجرای کامل سیاست‏های اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: تشکیل یک ستاد فرماندهی قوی لازمه مقابله با حملات پیاپی اقتصادی دشمن است.

حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی با انتقاد از گرانی لجام گسیخته, از مسئولین خواست با تشکیل یک مرکز فکر و یک قرارگاه اقتصادی مدیریت تورم را جدی بگیرند.

حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه پارس آباد، با اشاره به گرانی های اخیر در بازار، بر نظارت دقیق توسط دستگاههای مربوطه به بازار تاکید کرد وی همچنین از مسوولان صدا و سیمای مرکز استان بخاطر پوشش زنده و مستقیم همایش جاماندگان اربعین این شهرستان از شبکه سبلان و دیگر شبکه های کشور، قدردانی کرد.

حجت الاسلام عزیزی امام جمعه بیله سوار از مردم و مسوولان ادارات شهرستان خواست تا نسبت به تسویه بدهی ها و عوارضات خود به شهرداری بیله سوار در اسرع وقت اقدام کنند تا شاهد عمران، آبادانی و پیشرفت شهری بویژه در بحث مبلمان شهری باشیم.

حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت با اشاره به گرانی ها، بیکاری و تورم موجود در جامعه از بی توجهی و سهل انگاری دولت در این خصوص گلایه کرده خواستار رسیدگی مناسب به وضعیت زندگی اقشار آسیب پذیر جامعه شد.

حجت الاسلام طالبی امام‌جمعه جعفرآباد از تلاش خیرین و بسیجیان و هیاتهای عزاداری حسینی در راستای کمک مومنانه و دستگیری از نیازمندان در ایام کرونا قدردانی کرد وی همچنین از تلاشهای نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی در پیگیری مشکلات اهالی قدردانی کرد.

حجت السلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز با اشاره به درگیریهای آذربایجان و ارمنستان گفت: راه حل مناقشه قره باغ گفتگو و مذاکره طرفین درگیر در این ماجرا است در غیر اینصورت هر دو طرف آسیب خواهد دید.