رونق تولید ملی | شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸

خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل - خبر

 

 

خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

ائمه جمعه شهرهای مختلف استان امروز در خطبه های نمازجمعه بااشاره به فرارسیدن 13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اهالی را به حضور گسترده در راهپیمایی ضد استکباری این روز فرا خوانده ،خواستار تلاش هرچه بیشتر مسئولان برای بهبود شرایط معیشتی مردم شدند.

خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حجت الاسلام باوقار امام جمعه مشگین شهر با تجلیل از حضور حماسی و با بصیرت مردم ایران در حماسه پیاده روی بزرگ اربعین حسینی از تلاش شبانه روزی مجریان این برنامه معنوی در ایران و عراق قدردانی کرد.
وی اجرای عدالت اقتصادی ،شایسته سالاری ،امانت داری ،رعایت حقوق مردم وحفظ کرامت انسانی را از جمله سیره امامان معصوم در اداره جامعه عنوان کرد وخواستار توجه دولت مردان به این اصول شد.
حجت الاسلام مقدسی امام جمعه نیر با اشاره به فرارسیدن روز 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بدست دانشجویان پیرو خط امام گفت: در سالروز این اقدام انقلابی مردم ایران یکپارچه با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل جواب کوبنده ای به یاوه گویی های استکبار جهانی خواهند داد.
وی افزود: راهپیمایی اربعین حسینی نمادعزت، اقتدار و صلابت مسلمانان را به تمام دنیا نشان داد.
حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین با بیان اینکه حضورسیل آسای ملت ایران در راهپیمایی ۱۳ ابان بار دیگر آب سردی را بر پیکره دشمنان خبیث اسلام و انقلاب خواهد ریخت گفت: دشمن به خیال باطل ۱۳ ابان را روز تکمیل تحریم ها می داند، اما ملت ایران راه شهدا و امام شهدا را در پیش گرفته و ریشه دشمنان را خواهد خشکاند.
حجت الاسلام اصغری امام جمعه سرعین با اشاره به فرا رسیدن روز 13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت : در این روز بار دیگر ملت قهرمان، انقلابی وهوشیار ما با شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان قدرت خود را به رخ دشمنان خواهد کشید.
وی از مسئولان و دولت مردان خواست تا با جدیت ودقت بر قیمت عرضه کالاهای اساسی در بازار نظارت داشته باشند تا مردم بیش از این دچار مشکل نشوند.
حجت الاسلام امینی امام جمعه موقت کوثر با تأکید بر اهمیت حضور گسترده و پرشور همه اقشار و اهالی این شهرستان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان گفت:در روز 13 ابان امسال هم آمریکا ، رژیم صهیونیستی ومزدوران خارجی وداخلی آنها سیلی سنگینی از ملت بابصیرت وهوشیار ایران اسلامی خواهند خورد.
حجت الاسلام قیاسی امام جمعه رضی با بیان اینکه امام راحل از روز سیزده آبان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به‌ عنوان انقلاب دوم یاد کرده اند افزود: درآستانه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، حضور گسترده مردم بویژه دانشجویان ودانش آموزان انقلابی در راهپیمایی عظیم این روز وابراز نفرت از استکبار جهانی بویژه آمریکا ورژیم جنایتکارصهیونیستیف اقتدار ملی ما را نشان داده وتوطئه های دشمنان را نقش برآب خواهد کرد.
حجت الاسلام صبحی امام جمعه موقت عنبران با اشاره به فرارسیدن روز 13 آبان از همگان خواست تا در راهپیمایی13ابان حضوری پرشکوه داشته باشند.
وی در ادامه همگان را به احسان و نیکوکاری دعوت کرد.
وحجت الاسلام حمیدی امام جمعه موقت لاهرودگفت : در روز 13 آبان ملت انقلابی ایران با شرکت گسترده وپرشور در راهپیمایی ضد آمریکایی وضد استکباری جواب یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهور آمریکا ودار ودسته اش را خواهند داد.