رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۸

خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل - خبر

 

 

خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

خطیبان نماز جمعه شهرهای اردبیل امروز در خطبه های نماز جمعه با اشاره به اهمیت همایش و اجتماع بزرگ اربعین حسینی بر وحدت بیش از پیش مسلمانان جهان تاکید کردند.

خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی با بیان اهمیت و جایگاه همایش بزرگ اربعین حسینی، گفت: موضوع اربعین حسینی یک رویداد بی نظیر است که تحولی بزرگ در عرصه بیداری و حرکت آزادی خواهان و مستضعفان جهان ایجاد کرده است.

حجت الاسلام رشادی امام جمعه پارس آباد با انتقاد از تاخیر بوجود آمده در به بهره برداری نرسیدن بیمارستان 160تخت خوابی این شهر گفت: افتتاح این بیمارستان تحول عظیمی در حوزه بهداشت و درمان منطقه مغان ایجاد می کند.

حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت با اشاره به تحریم های ظالمانه آمریکا گفت آمریکا با این کارها به دنبال به اسارت کشیدن انسانیت وشرافت ملتهای آزاده جهان است.

حجت الاسلام جدائی امام جمعه بیله سوار با گرامیداشت روز تربیت بدنی به بیان آثار مثبت ورزش در جامعه پرداخت و گفت: متاسفانه هنوز در بحث ورزش کارهای فرهنگی مناسب انجام نشده است.

حجت الاسلام طالبی امام جمعه جعفرآباد با اشاره به ظرفیت های عظیم کشاورزیدر بخش جعفراباد، شهرستان شدن این بخش را گام موثری در توسعه اقتصاد استان دانسته بر تبدیل این بخش به شهرستان تاکید کردند.

حجت الاسلام اسد زاده امام جمعه اصلاندوز با تبریک روز ملی روستا و عشایر گفت این قشر زحمت کش در زمان پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس زحمت های فراوانی کشیده اند و باید نیازهای این قشر برطرف شود چرا که در چرخه اقتصاد کشور نقش مهمی دارند.

حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال اتحاد و همدلی را اصلی ترین اولویت مسئولین شهرستان خلخال برای توسعه و آبادانی منطقه عنوان و گفت: اختلافات و پرداختن به مسائل حاشیه ای مسئولین را از خدمت به مردم واستفاده به موقع از ظرفیت ها باز می دارد.

حجت الاسلام دلاوری امام جمعه موقت کلور با اشاره به مشکلات اقتصادی جامعه گفت: امروز وظیفه دولت و آحاد ملت ایران حفظ وحدت و همدلی برای غلبه بر مشکلات و توطئه های دشمنان است.

حجت الاسلام نعمتی امام جمعه هشجین با تشکر از مسوولان استانی به دلیل ایجاد نمایندگی اداره کل امور مالیاتی در این شهر خواستار ایجاد چارت سازمانی و چمن مصنوعی زمین ورزشی شهر هشجین از سوی مسوولان اداره کل ورزش و جوانان استان شد.