سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل - خبر

 

 

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل

خطیبان نماز جمعه شهرهای استان ضمن تسلیت ایام فاطمیه، بر توجه مسئولان استانی به مشکلات محلی شهرستان ها تاکید کردند.

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام عزیزی امام جمعه بیله سوار بابیان اینکه در بحث برجام باید هدف ها و نیت ها صرفا فقط خنثی سازی تمام تحریم ها باشدگفت : اگر قرار باشد چشم به دشمن بدوزیم و تمام مشکلات کشور را به مذاکره گره بزنیم،سفره مردم از این هم تنگ تر خواهد شد.

حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال با انتقاد از روش توزیع اعتبارات عمرانی در استان خواستار توجه ویژه مسوولان استانی به وضعیت راههای ارتباطی روستا ها و شهرهای جنوب استان به ویژه خلخال شد.

حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بانوان جامعه را به الگو گیری از رفتارها و اخلاق حسنه آن حضرت سفارش کرد.

حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه پارس آباد، از عزل و نصب و استخدامی های بدون حساب وکتاب اخیر در منطقه انتقاد کرد وی همچنین به اعضای جدید هیات مدیره کشت و صنعت مغان توصیه کرد با پاکدستی و اخلاص در امر توسعه این بنگاه عظیم اقتصادی تلاش نمایند.

حجت السلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم در خصوص اینکه ما اصرار و عجله ای به برگشت آمریکا به برجام نداریم گفت مسولان باید تلاش کنند تحرمها بی اثر شود.

حجت الاسلام قدرتی امام جمعه انگوت با اشاره به‌ فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ممنوعیت واردات واکسن کرونا از آمریکا و انگلیس، تلاش دانشمندان جوان و پرانگیزه کشورمان در ساخت واکسن داخلی را ستودنی و قابل تقدیر دانست.

حجت الاسلام مرادی امام جمعه موقت جعفرآباد با تسلیت ایام سوگواری فاطمیه گفت عفت و عصمت حضرت زهرا (س) باید الگوی زنان جامعه اسلامی ما باشد تا بانوان و مادران بتوانند فرزندانی نیکو سیرت، مومن و مجاهد تربیت کنند.

حجت الاسلام شیرعلیپور امام جمعه کلور فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص برجام را یادآور شده گفت مسوولان دولتی بیش از اینکه در فکر برگشت آمریکا به برجام باشند باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

حجت الاسلام صفا بخش امام جمعه هشجین با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته توسط مسوولان قضایی کشور در پیگیری پرونده ترور سردار سلیمانی گفت دانشمندان علم پزشکی در داخل کشور با ادامه دادن راه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی موفق به تولید واکسن کرونا شدند که جای تقدیر دارد.