جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل - خبر

 

 

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل

خطیبان نماز جمعه شهرهای استان با اشاره به آغاز هفته بسیج، خدمات بی مزد و منت بسیج در مناطق و حوزه های مختلف را از برکات ارزنده انقلاب دانستند.

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام محمدی امام جمعه موقت کوثر ضمن تبریک هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام راحل گفت: خدمات ارزنده بسیج در دوران های مختلف انقلاب اسلامی بر هیچ کسی پوشیده نیست.

حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین با اشاره به آغاز اجرای محدودیتهای سراسری در سطح کشور؛ مردم را به رعایت موازین بهداشتی دعوت و از مسوولان خواست نسبت به ترمیم وضعیت معیشتی آسیب دیدگان کرونا اقدام عاجلی کنند.

حجت الاسلام مرادی امام جمعه عنبران با گرامیداشت آغاز هفته بسیج و سالگرد تاسیس این نهاد مقدس به دستور حضرت امام راحل گفت: تلاشهای بسیج برای مقابله با ویروس کرونا در منطقه ستودنی و قابل تقدیر است.

حجت الاسلام اصغری امام جمعه سرعین ضمن گرامیداشت هفته بسیج از بسیج به عنوان یک فرهنگ یاد کرد و گفت این فرهنگ باید در سراسر جامعه اسلامی نهادینه شود.

حجت الاسلام طالبی امام جمعه جعفرآباد با اشاره به شیوع ویروس کرونا در جامعه از کمبود امکانات پزشکی در جعفراباد برای مبارزه و مقابله با این ویروس انتقاد کرد.

حجت الاسلام عزیزی امام جمعه بیله سوار تشکیل قرارگاه مبارزه با ویروس کرونا با محوریت پایگاه های مقاومت بسیج را گام مهمی در مبارزه با کرونا دانست و از اهالی منطقه خواست اهتمام بیشتری برای رعایت پروتکل های بهداشتی داشته باشند.