جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل - خبر

 

 

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل

خطیبان نماز جمعه شهرهای استان اقدام موهن نشریه شارلی ابدو فرانسه در توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام عزیزی امام جمعه بیله سوار با محکوم کردن اقدام موهن نشریه شارلی ابدو فرانسه در توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)، خواستار واکنش جدی مسئولین دیپلماسی خارجی شد و گفت: که تمام این تحرکات در راستای ایجاد حاشیه ی امن برای تفکر صهیونیستی است.

حجت الاسلام اسد زاده امام جمعه اصلاندوز با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس حضرت محمد(ص) از تمام جوامع بین المللی و مسلمانان خواست تا جواب قاطعی به این نشریه وحامیان آن بدهند.

حجت الاسلام مرادی امام جمعه موقت جعفرآباد با تشریح اوصاف رحمانی حضرت رسول اکرم(ص) اهانت روزنامه فرانسوی به ساحت قدسی آن حضرت را محکوم کرد و گفت باید عملان و مسببان این اقدام به اشد مجازات برسند.

حجت الاسلام شیرعلیپور امام جمعه کلور با بیان اینکه: مسئله مجازی شدن آموزش را نباید یک مسئله موقت دانست که به خاطر کرونا یک یا دو سال آموزش مجازی شود و بعد از آن دوباره به وضعیت قبل برگردد, خواستار ساماندهی و نظارت بیش از پیش به فضای مجازی شد.

حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه پارس آباد توهین مجله فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) را نمونه ای از جاهلیت مدرنعنوان کرد. وی همچنین از پرداخت نشدن حقوق به موقع کارگران در شهرستان پارس آباد انتقاد کرده خواستار حل مشکل این قشر زحمتکش توسط مسوولان مربوطه شد.

حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی با گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت : هفته دفاع مقدس هفته افتخار و شرف ملت ایران است ملتی که با دستان خالی 8 سال در برابر دشمنان خود مقاومت کرده و آنها را به خاک مذلت کشاند.

حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اعظم اسلام گفت: اهانت به پیامبر اسلام در واقع اهانت به عقلانیت، انسانیت ،پاکی ها و همه خوبی هاست و توهین کنندگان شکست خورده های تاریخ هستند.

حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال از مسئولین ذیربط استانی و مخصوصا استاندار خواست با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه و رو به اتمام بودن فصل کار, شروع عملیات اجرایی تونل خلخال به اسالم را پیگیری کنند وی همچنین از مسئولان خواست به وعده های داده شده به مردم منطقه عمل کنند.