جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل - خبر

 

 

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل

طرح مشکلات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی محور سخنرانی امروز خطیبان نماز جمعه شهرهای اردبیل بود.

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی گفت: جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب اسلامی که تلاش کرد تا از زیر یوغ استعمارگران خارج شود هرگز از جانب غربی ها اجازه رشد و توسعه در علم وصنعت را نداشته است اما با این حال جوانان غیور این مرز و بوم توانسته اند به پیشرفت های علمی خیره کننده ای در سال های اخیر دست یابند.

حجت الاسلام نعمتی امام جمعه هشجین با تبریک شهرستان شدن بخش اصلاندوز از مسئولان استانی وکشوری خواست برای خواسته چندین ساله اهالی بخش خورش رستم در خصوص شهرستان شدن هشجین جامه عمل بپوشانند.

حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال از عدم رعایت عدالت در ایجاد زیرساخت های تامین آب کشاورزی در استان انتقاد کرده از مسوولان آب منطقه ای خواستند نسبت به ایجاد زیرساختهای ازجمله سد سازی در خلخال اقدام کنند.

حجت الاسلام شیرعلیپور امام جمعه کلور گفت: ایستادگی مردم ایران در برابر توطئه ها و فزون خواهی های استکبار جهانی که فروپاشی نظام اسلامی را هدف اصلی خود قرار داده است، اگر چه هزینه هایی را برای مردم ایران تحمیل کرده است ولی تجلی عظمت مردم ایران را به الگویی ماندگار در جهان تبدیل کرده است.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوزضمن تشکر از حضور آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار اردبیل و معاون سیاسی وزیر کشور، در جشن شهرستان شدن اصلاندوز از تلاش های مسئولین در خصوص محقق شدن این خواسته به حق اهالی منطقه قدردانی کرد.

حجت الاسلام جعفرزاده امام جمعه موقت بیله سوار از وضعیت نا مناسب مبلمان شهری انتقاد کرده از مسولان خواست نبست به حل مشکلات شهر بیله سوار که روزانه بیش ازهزار نفر اتباع خارجی از آن تردد می کنند توجه بیشتری کنند.

حجت الاسلام آقایی امام جمعه موقت انگوت با اشاره به اینکه دشمنان اسلام در تلاش هستند بدحجابی و بی حجابی را در ایرام ترویج کنند گفت حجاب و امنیت از بزرگترین نعمتها در ایران اسلامی است.

حجت الاسلام رشادی امام جمعه پارس آباد با تبریک روز قلم از مسوولان خواست برای رسیدگی به وضعیت نویسندگان و فرهیختگن جامعه توجه ویژه ای داشته باشند. وی از نبود شهردار در پارس آباد انتقاد کرد و از مسئولان خواست در اسرع وقت تکلیف شهرداری پارس آباد را مشخص کنند.

حجت الاسلام طالبی امام ‌جمعه جعفرآباد از گرانی های سرسام آور خوراک و پوشاک واجاره مسکن و عدم توجه و رسیدگی در این بخش به شدت گلایه کرده و افزودند که چنین مسائلی امنیت روحی وروانی مردم را به هم ریخته و باید مسوولان به فکر اقشار کم درآمد و بی بضاعت جامعه بوده و حداقل امکانات و کالاهای اساسی را در اختیار انان قرار دهند.