جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل - خبر

 

 

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل

خطیبان نماز جمعه شهرهای اردبیل همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد این روز را گرامی داشته و آن را سند و هویت ملت ایران دانستند.

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام رشادی امام جمعه پارس آباد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان 8سال دفاع مقدس و تبریک سالروز آزادی غرور آفرین خرمشهر ؛ شهید نوجوان حسین فهمیده را یکی از مضاهر ارزشهای دینی دفاع مقدس عنوان کرد.
 
حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز فرارسیدن سالروز شهادت حضرت امام علی(ع) را تسلیت گفته و از نمازگزاران و روزه داران خواست با حضور در مساجد از فیوضات لیالی قدر بهره مند شوند.
 
حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال با قدردانی از مردم نوعدوست خلخال در حضور پرشور در جشن گلریزان و اهدا بیش از 140 میلیون تومان به آزادی زندانیان خلخال از زحمتکشان دادگستری شهرستان خلخال و ستاد دیه قدردانی کرد.
 
حجت السلام نعمتی امام هشجین با تاکید بر استفاده از فضیلت شب های قدر مسئولان را به الگو قرار دادن سیره حضرت علی(ع) در حکومت داری ومردم داری دعوت کرد.
 
حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر را گرامیداشت و گفت؛ دراین روز واژه های مقاومت، پیروزی وایثارمعنی شده است وآزادی خرمشهرنشان داد هر کس با جان ومال خوداز وطن دفاع کند پیروز می شود.
 
حجت الاسلام شیرعلیپور امام جمعه کلور با اشاره به فرا رسیدن شب های قدر و تسلیت بمناسبت شهادت مولای متقیان از اهالی بخصوص جوانان خواست با شرکت گسترده در مراسم شبهای احیا زینت بخش این محفل باشند.
 
حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی با انتقاد از نمایندگان مجلس بدلیل عدم تصویب قانون شفافیت مالی نمایندگان گفت امروز حل مشکلات معیشتی و اقتصادی باید در اولویت کاری نمایندگان باشد.
 
حجت الاسلام طالبی امام جمعه جعفرآباد با گرامی داشت سالروز آزادی خرمشهر گفت آزادی خرمشهر این درس را به ما آموخت که می توان با توکل بر خدا کارهای بزرگ انجام داد و بر ظالمان ومتجاوزگران به ظاهر نیرومند پیروز شد.
 
حجت الاسلام میرزایی امام جمعه موقت بیله سوار با اشاره به سالروز آزادی خرمشهر از ایثارگری و جانفشانیهای رزمندگان اسلام در آزادی خرمشهر قدردانی کرده یاد و خاطره شهدا را گرامیداشت.