سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل - خبر

 

 

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل

خطیبان نماز جمعه شهرهای اردبیل امروز در خطبه های نماز با محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه این نهاد را بازوی توانمند انقلاب اسلامی دانستند.

خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام طالبی امام جمعه جعفراباد با بیان اینکه برخی عناصر سودجو با پیش خرید گندم به قیمت زیاد در صدد اخلال در بازار هستند گفت: مسولان با واقعی سازی قیمت گندم و اختصاص یارانه و کمک به گندمکاران مانع اقدام سود جویان شوند.

حجت الاسلام نعمتی امام جمعه هشجین با اشاره به اقدام رییس جمهور آمریکا در قرار دادن سپاه در لیست تروریستها گفت: سپاه پاسدار انقلاب است و اقدامات خبیثانه آمریکایی ها علیه این نهاد مقدس ادامه تلاش های بی نتیجه دشمنان انقلاب اسلامی علیه ملت ایران است.

حجت الاسلام رشادی امام جمعه پارس آباد با اشاره به اینکه،امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مصداق بارز آیه شریفه اشداءعلی الکفار و رحماء بینهم است گفت:سپاه، چکیده ایثارگری های ملت ایران است. وی همچنین با اشاره نارضایتی مردم از عدم معرفی شهردار توسط شورای شهر نسبت به انتخاب هرچه سریعتر شهردار پارس آباد اقدام کنند.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز اقدام سخیف و احمقانه رییس جمهور آمریکا در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرده فعالیت‌های ارزنده این نهاد مقدس انقلابی در عرصه های مختلف را یاد آور شده سپاه را مصداق بارز از خودگذشتگی، ایثار، فداکاری و استقامت عنوان کرد.

حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی در خطبه های این هفته نمازجمعه اقدام غیرقانونی آمریکا در تروریستی نامیدن سپاه پاسداران را سبب انسجام و وحدت ملی در ایران اسلامی دانست و گفت: موفقیت های داخلی و بین المللی پاسداران باعث شده تا دولت آمریکا این نهاد انقلابی که در بسیاری از عرصه ها مانع تحقق اهداف شوم آمریکا شده اند را در فهرست گروه های تروریستی قرار دهد.

حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت با محکوم کردن اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه عملکرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته را برای دوستان مایه شرف، عزت و غیرت و برای دشمنان مایه خفت، ذلت و خواری عنوان کرد.

حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال به بحران سیلاب در استان های گلستان، لرستان، مازندران و خوزستان اشاره و از زحمات دولت ٰ ارتش ٰ سپاه پاسداران و حمایت مردم در ارسال کمک های مردمی به سیل زدگان این استان ها قدردانی کرد.

حجت الاسلام میرزایی امام جمعه موقت بیله سوار فرارسیدن سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را تبریک گفته آن حضرت را الگویی شایسته برای جوانان عنوان کرد وی همچنین از فعالیت های سپاه پاسداران انقلاب در تمامی زمینه ها قدردانی کرد.