جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

خطبه‌های نماز جمعه شهرهای اردبیل - خبر

 

 

خطبه‌های نماز جمعه شهرهای اردبیل

خطیبان نماز جمعه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از تلاش و زحمات این قشر تلاشگر قدردانی کردند.

خطبه‌های نماز جمعه شهرهای اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی با تقدیر از زحمات نیروی انتظامی گفت : امنیت آنقدر مهم است که فقط احساس ناامنی آرامش را از انسان گرفته و تمام فعالیتهای اجتماعی و اقتصادی را تحت تأثیر خود قرار می دهد.

حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال مشکل اصلی خلخال را بیکاری جوانان تحصیل کرده عنوان وگفت: مسوولین تلاش کنند تا با استقرار صنایع و بازار کار علمی مسیر برای اشتغال تحصیل کردگان در شهرستان خلخال فراهم شود.

حجت السلام عزیزی امام جمعه بیله سوار با اشاره به آسفالت برخی مناطق شهر بیله سوار و لکه گیری بخشهای دیگری از مناطق شهری از تلاشهای شهرداری و اعضای شورای شهر در این خصوص قدردانی کرد.

حجت الاسلام طالبی امام جمعه جعفرآباد با تبریک فرارسیدن نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت مهدی (عج) , حضرت مهدی را یگانه منجی بشریت دانسته و افزودند انتظار فرج از بالاترین عبادتها است.

حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت از زحمات و تلاشهای نیروهای انتظامی در ایجاد نظم و امنیت در جامعه قدردانی کرد و گفت: خدمت در نظام جمهوری اسلامی مایه ی افتخار وسرافرازی است.

حجت الاسلام باقری امام جمعه پارس آباد با اشاره به مشکلات اقتصادی بوجود آمده در کشور گفت : علاج حل مشکلات کشور در داخل کشور است و مسئولان مشکلات مدیریتی خود را به حساب فشار خارجی و تحریم اقتصادی دشمن نگذارند .

حجت السلام مسلم امام جمعه موقت اصلاندوز هفته نیروی انتظامی را به نیروهای نظامی و انتظامی تبریک گفته و از خدمات این قشر زحمتکش که شبانه روز برای برقراری نظم و امنیت در سطح شهر و مرزهای کشور تلاش می کنند تشکر و قدردانی کرد.