جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

خطبه‌های نماز جمعه شهرهای اردبیل - خبر

 

 

خطبه‌های نماز جمعه شهرهای اردبیل

خطیبان نماز جمعه شهرهای اردبیل امروز اقدام شرم‌آور و وقیحانه رئیس جمهور وقت آمریکا در معرفی قدس شریف بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم و سرکوب کردند.

خطبه‌های نماز جمعه شهرهای اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام محسنی امام جمعه موقت خلخال با اشاره به این فرموده امام راحل که باید قدس شریف آزاد شود گفت: رئیس جمهور آمریکا با این تصمیم عجولانه نابودی اسرائیل را تسریع کرد. وی ضمن محکوم کردن این اقدام، مسلمانان را به دفاع از قدس شریف تا آزادی کامل دعوت کرد.

حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت با اشاره به تصمیم انتقال پایتخت صهیونیسم به بیت المقدس گفت: بعد از نابودی داعش، آمریکا برای ناامن کردن منطقه به این فکر افتاده ولی خداوند متعال در قرآن وعده داده که هیچ وقت کافران بر مسلمانان تسلط نخواهدیافت و در طول تاریخ این وعده بارها تحقق یافته است.

حجت الاسلام رشادی امام جمعه پارس آباد گفت: روبرو نشدن کونک فو کار پارس آبادی، آقای سعید اکوانپور با نماینده رژیم صهیونیستی، نجس بودن این رژیم را به دنیا اعلام نمود. این قهرمان واقعی از مدالش گذشت ولی از آرمان و ارزشهای والای کشور خودش نگذشت.

حجت الاسلام باقری امام جمعه جعفرآباد با بیان اهمیت و قداست شهر قدس در تمام ادیان بخصوص در دین اسلام، اقدام ترامپ را اهانت به مسلمانان دانست و افزود: این اقدام نابخردانه موجب اتحاد بیشتر عالم اسلام خواهد شد و اسرائیل را به نابودی نزدیکتر خواهد کرد.

حجت الاسلام نعمتی امام جمعه هشجین با اشاره به توطئه جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتقال پایتخت به قدس شریف، از عدم حضور کونک فوکار پارس آبادی مقابل نماینده رژیم صهیونیسی تشکر کرد و افزود: گذشتن از مقام و شهرت دنیا نشان از بصیرت وولایت مداری این جوان مومن دارد.

حجت الاسلام قیاسی امام جمعه بیله سوار با اشاره به خرید سویا از کشاورزان بیله سوار گفت: متاسفانه حمل سویا از مراکز خرید توسط شرکتهای حمل به کندی صورت می گیرد که مسئولان استانی باید تدابیری اتخاذ نمایند تا حمل سویا به سرعت انجام یابد.

حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی با محکوم کردن تصمیم ترامپ گفت: کشورهای استکباری به ویژه آمریکا که در سوریه و عراق شکست خورده اند هم اینک با مطرح کردن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به دنبال جبران شکست های خود در منطقه هستند.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز از مدال آوران عرصه ورزشی مخصوصا جوانان غیور و غیرتمند سبلان و مغان تقدیر و تشکر کرد و افزود: ارزش مدال این ورزشکار به مراتب بالاتر است چرا که به خاطر محکومیت و نامشروع بودن رژیم جعلی صهیونیستی حاضر به روبرو شدن با آنها نشد.