جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

خبرنگاران همراه پلیس در اردبیل تجلیل شدند - خبر

 

 

خبرنگاران همراه پلیس در اردبیل تجلیل شدند

همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار و به همت نیروی انتظامی استان اردبیل و معاونت اجتماعی و اطلاع‌رسانی، خبرنگاران همراه پلیس در اردبیل تجلیل شدند.

خبرنگاران همراه پلیس در اردبیل تجلیل شدند

در این مراسم که عصر امروز جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز حضور داشتند، معاونت امور اجتماعی و اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی استان اردبیل به مجاهدت صادقانه خبرنگاران در پیشتازی عرصه دانایی و آگاهی اشاره کرد و گفت: خبرنگاران با توجه به رسالت خطیری که بر عهده دارند، صادقانه در این بخش و در مقابله با جنگ نرم دشمنان در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف حضور دارند.

کریم نوری با بیان اینکه رساندن پیام و اطلاعات و آگاهی‌ دادن به جامعه وظیفه و رسالت خبرنگاران است، اظهار کرد: ‌در این صحنه به رغم سختی کار، خبرنگاران همواره با سخت‌کوشی در صحنه حاضر بوده و انجام وظیفه می‌کنند.

وی با بیان اینکه تلاش و فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی بر کسی پوشیده نیست و در یک فضای فراگیر زمینه برای حضور آگاهانه خبرنگاران به خوبی فراهم آمده است، افزود: باید از فعالان این عرصه به عنوان افسران جنگ نرم یاد کرد که بدون اسلحه اما توانمند در عرصه حاضر هستند و تلاش مجاهدانه‌ای انجام می‌دهند.

معاونت امور اجتماعی و اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی استان بیان کرد: البته در عصر پیشرفت و انفجار اطلاعات‌ خبرنگاران با سرعت و دقت تلاش می‌کنند تا در این عرصه حضور پیدا کرده و نقش خود را انجام دهند.

نوری به اهم فعالیت معاونت امور اجتماعی و اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی استان در همراهی با خبرنگاران اشاره کرد و ادامه داد: در سال‌جاری برگزاری بیش از 400 نشست، مصاحبه و تولید صدها خبر از حوزه‌های مختلف و تعامل با تمامی رسانه‌ها اعم از خبرگزاری‌ها، نشریات، روزنامه‌های سراسری و صدا و سیما در دستور کار قرار گرفته به طوریکه همچنان این روند را شاهد و ناظر هستیم.

وی گفت: در چهار ماهه امسال با تولید 406 مورد خبر و برگزاری 11 مورد نشست سعی بر این شده تا از طریق ظرفیت صدا چهار هزار و 266 دقیقه و سیما نیز سه هزار و 72 دقیقه برنامه با محوریت مسئولیت نیروی انتظامی و انجام وظایف آنها پخش و منتشر شود.

در این نشست مدیرعامل خانه مطبوعات استان اردبیل نیز با قدردانی از همراهی خوب پلیس با خبرنگاران در حوزه‌های مختلف افزود: ما انتظار داریم نیروی انتظامی به ویژه بخش پلیس راهور در بخشودگی جرایم حوزه راهنمایی و رانندگی برای خبرنگاران مساعدت کرده و در کنار آن در هنگام طرح شکایت از اصحاب رسانه در کلانتری‌ها برخورد شایسته با آنها انجام شده و به دید مجرم به آنها نگاه نشود.

هادی صباغی تصریح کرد: امیدواریم با تعامل و همراهی رسانه‌ها و پلیس زمینه انعکاس سریع، صحیح و درست اخبار و اطلاعات فراهم آید.

به گزارش خبرگزاری فارس، در این مراسم از رسانه‌های مختلف به ویژه تلاش‌ها و زحمات یک ساله گذشته خبرگزاری فارس در استان اردبیل به صورت ویژه تجلیل شد.