جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

خانه کشتی پارس‌آباد تا پایان خرداد به بهره‌برداری می‌رسد - خبر

 

 

خانه کشتی پارس‌آباد تا پایان خرداد به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس هیأت کشتی شهرستان پارس‌آباد گفت: با رایزنی‌های انجام پذیرفته، خانه کشتی شهرستان پارس‌آباد تا پایان خردادماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

خانه کشتی پارس‌آباد تا پایان خرداد به بهره‌برداری می‌رسد
حیدر فرخنده با اشاره به پایان رسیدن عملیات عمرانی خانه کشتی پارس‌آباد، اظهار کرد: خانه کشتی شهرستان پارس‌آباد بعد از تلاش‌های اداره ورزش و جوانان استان و هیأت کشتی این شهرستان تا پایان خردادماه به بهره‌برداری می‌رسد.
 
وی ادامه داد: به دلیل عدم پرداخت حق‌الزحمه به پیمانکار بازسازی خانه کشتی این شهرستان 6 ماه به ‌صورت کامل تعطیل‌شده بود که با واریز مبلغ یک میلیارد ریال به پیمانکاران پروژه از حالت رکود خارج شد.
 
رِئیس هیأت کشتی شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: در بازدید مدیرکل ورزش و جوانان از خانه کشتی پارس‌آباد قول‌هایی درزمینه تجهیز کردن و حمایت از کشتی پارس‌آباد داده‌ شد و این حرکت می‌تواند باعث انگیزه بیشتر در بین کشتی گیران این شهرستان شود.
 
فرخنده با اشاره به نام‌گذاری خانه کشتی شهرستان پارس‌آباد گفت: طی جلسه که با مسئولین ارشد شهرستان پارس‌آباد داشتیم به این نتیجه رسیدیم که خانه کشتی پارس‌آباد را به نام "پهلوان افشین بیابان‌گرد" دارنده مدال برنز جهان که دارای اصالت پارس‌آبادی نیز است، نام‌گذاری کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه در این مدت کشتی‌گیران این شهرستان به دلیل عدم برخورداری از سالن اختصاصی به‌صورت منظم تمرین نمی‌کردند، توضیح داد: با تجهیز خانه کشتی پهلوان افشین بیابان‌گرد شاهد رشد کشتی فرنگی در پارس‌آباد خواهیم بود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس هیأت کشتی شهرستان پارس‌آباد افزود: شهرستان پارس‌آباد یکی از قطب‌های کشتی فرنگی استان اردبیل بوده و در چند سال اخیر کشتی‌گیران زیادی را به تیم ملی کشتی فرنگی ایران تحویل داده است.